Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Lizard King

Lizard King

Toruń, Kopernika 3
Lizard KingOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lizard King to klub muzyczny znajdujący się w centrum Torunia, charakteryzujący się wyjątkowym klimatem. Do artystów, którzy grali tutaj swoje koncerty, należą między innymi: Dżem, Dr Misio, Luxtorpeda, Ania Dąbrowska, Czesław Śpiewa, Artur Andrus, Acid Drinkers, Łąki Łan, Zakopower, Mela Koteluk czy Smolik. To także miejsce, w którym można zobaczyć występy stand-uperów, np.  Antoniego Syrka, Mieszka Minkiewicza, Jakuba Poczętego czy Łukasza Kowalskiego, a także koncerty typu “tribute to”, takie jak  “Pamięci Zbigniewa Wodeckiego” i “Tribute to AC/DC” oraz imprezy taneczne pod nazwą “Dance Party”. Obiekt oferuje też przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i imprez integracyjnych i okolicznościowych. 

Lizard King — koncerty

Założony w roku 2008 klub Lizard King od początku swojej działalności mocno związany był z muzyką. Co prawda to także restauracja i miejsce innych wydarzeń i imprez okolicznościowych, ale trzonem propozycji programowej obiektu są koncerty. Lizard King dotychczas gościł w swoich progach takich muzyków, jak Mela Koteluk, Turbo, Power of Trinity, Czesław Śpiewa, Kapela ze Wsi Warszawa, Ania Dąbrowska, Closterkeller, Piotr Rogucki, Soyka Kolektyw, Voo Voo, Natalia Niemen, Muchy, Lao Che, Łąki Łan, Luxtorpeda, Smolik, Zakopower czy Acid Drinkers. Jednak koncerty w ramach tras koncertowych różnego rodzaju artystów to nie wszystko, co oferuje scena Lizard King. Odbywają się też tutaj festiwale i przeglądy, takie jak 5th Element Festival czy Festiwal Lulu — Lubomski przedstawia. Bilety na koncerty w Lizard King to gwarancja dobrze spędzonego czasu z muzyką najwyższej próby.

Lizard King – wydarzenia

Lizard King to miejsce wielu różnych wydarzeń kulturalnych. Stand-up, koncerty typu “tribute to”, imprezy okolicznościowe, a nawet przeglądy i festiwale, na które można kupić bilety. Do różnorodnych wydarzeń, które miały miejsce w klubie, można zaliczyć między innymi: Silent Disco, Zaduszki Jazzowe, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Międzynarodowe Święto Frankofonii, Światowy Dzień Wody, Harmonica Bridge czy autorski Lizard King Festival. Bilety na imprezy odbywające się w obiekcie to okazja do spędzenia wartościowego czasu z muzyką i innymi formami artystycznej ekspresji. Sala jest klimatyzowana, posiada estradową scenę z profesjonalnym oświetleniem i szeroką ofertę restauracyjną, co na pewno pozytywnie wpływa na doświadczenie.

Lizard King – wydarzenia 2022

Rok 2022 w Lizard King zapowiada się szczególnie interesująco. Swoje koncerty zagrają tutaj między innymi: Alosza Awdiejew w jubileuszowym recitalu, Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego, Dr Misio + The Analogs oraz Ryszard Riedel & Cree.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Lizard King?
Klub muzyczny Lizard King znajduje się w centrum starówki Torunia, na ulicy Kopernika 3.
Jakie wydarzenia odbyły się w Lizard King?
Klub Lizard King to miejsce wielu wydarzeń kulturalnych. Na scenie obiektu można posłuchać przede wszystkim koncertów, odbyły się tutaj występy takich artystów, jak Czesław Śpiewa, Kapela ze Wsi Warszawa, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Ania Dąbrowska, Łąki Łan, Żuki, Dżem, Lao Che, Zakopower, Voo Voo, Smolik, Soyka Kolektyw, Raz Dwa Trzy, Maleo Reggae Rockers, Sztywny Pal Azji, Dr Misio, Basia Kawa, Janusz Radek czy Mela Koteluk. Można tu zobaczyć także występy stand-upowe, np. Jakuba Poczętego, Łukasza Kowalskiego, Antoniego Syrka czy Mieszka Minkiewicza oraz wydarzenia typu “tribute to”, takie jak “Pamięci Zbigniewa Wodeckiego” i “Tribute to AC/DC”.
Kiedy został utworzony Lizard King?
Klub Lizard King funkcjonuje od 2008 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też