Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Dwór Artusa

Dwór Artusa

Toruń, rynek Staromiejski 6
Sprawdź wydarzenia
Dwór ArtusaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury Dwór Artusa to instytucja, która powstała w 1995 roku, kiedy to została powołana przez miasto Toruń. To właśnie tam odbywa się wiele imprez kulturowych, m.in. koncertów, spektakli, festiwali, wernisaży i wystaw, na które bilety możesz kupić na eBilet.pl.

Dwór Artusa w Toruniu to miejsce z historią. Współczesne Centrum Kultury znajduje się w obudowanym budynku, ale w tym samym miejscu, w którym powstał oryginalny Dwór Artusa w 1385 roku – to właśnie tam miały miejsce historyczne wydarzenia, jak choćby podpisanie II Pokoju Toruńskiego. W Dworze Artusa wielokrotnie gościli też polscy królowie, m.in. Zygmunt August, Stefan Batory czy Jan II Sobieski.

Dwór Artusa – wydarzenia

W Dworze Artusa regularnie odbywają się wydarzenia kulturowe, takie jak spektakle teatralne, koncerty, pokazy filmowe, konferencje, dyskusje, wernisaże, wystawy czy warsztaty dla dzieci i dorosłych. Bilety na koncerty oraz inne wybrane eventy w Dworze Artusa możesz kupić na eBilet.pl.

Dwór Artusa – spektakle 2022

Na eBilet.pl dostępne są bilety na spektakle, które odbędą się w Dworze Artusa w 2022 roku.

Dwór Artusa – spektakle 2022:

  • Teatr Cieni Baśni Andersena – nowa odsłona ponadczasowych opowieści jednego z najważniejszych autorów baśni zostanie wystawiona w Dworze Artusa w Toruniu 14 marca 2022 roku;
  • Alicja w Krainie Czarów – pełen iluzji spektakl, charakteryzujący się barwną i bogatą scenografią odbędzie się w Dworze Artusa w Toruniu 25 kwietnia 2022 roku.

Bilety na powyższe spektakle w toruńskim Dworu Artusa dostępne są na eBilet.pl. Na tym jednak nie koniec teatralnych wydarzeń w tym centrum kultury, bowiem w repertuarze Dworze Artusa znajduje się jeszcze wiele ciekawych spektakli.

Dwór Artusa – koncerty 2022

Do tej pory w Dworze Artusa w Toruniu odbywały się bardzo ciekawe koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Wystarczy wymienić tu między innymi Leskiego – jednego z czołowych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej. Oprócz niego w Dworze Artusa wystąpili także artyści z zagranicy, tacy jak np. Dino D’Santiago, Fabia Rebordao czy Nancy Vieira.

Na najbliższy rok w Dworze Artusa również planowane są ciekawe wydarzenia muzyczne. Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicy i chcesz w nich uczestniczyć, śledź Dwór Artusa w Toruniu na eBilet.pl i rezerwuj bilety na koncerty i inne eventy kulturowe, które będą miały miejsce w tym centrum kultury. 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Dwór Artusa?
Dwór Artusa znajduje się przy Rynku Staromiejskim 6 w Toruniu. Ważne: Dojazd do instytucji od ulicy Rynek Staromiejski 6 jest możliwy po uzyskaniu pozwolenia na wjazd.
Jakie wydarzenia odbyły się w Dworze Artusa?
W Dworze Artusa w Toruniu odbyły się dotąd liczne koncerty, spektakle, wernisaże czy wystawy. Na eBilet.pl dostępne były bilety na koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, wśród których wymienić można m.in. Leskiego, Monikę Urlik, Roberta Kasprzyckiego, Fabii Rebordao, Dino D’Santiago czy Nancy Vieiry.
Kiedy został utworzony Dwór Artusa?
Centrum Kultury Dwór Artusa zostało powołane przez miasto Toruń w 1995 roku. 1 stycznia 2020 wskutek połączenia się Dworu Artusa z Domem Muz powstała nowa instytucja pod tą samą nazwą – Centrum Kultury Dwór Artusa, którego filiami są Dom Muz przy ulicy Podmurnej, Dom Muz Rudak oraz Dom Muz Podgórz.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też