Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Artysta Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko

Sprawdź wydarzenia
Mateusz ZiółkoSzczegółyOpisWydarzeniaMateusz Ziółko - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
38 lat
data urodzenia:
20.06.1986
miejsce urodzenia:
Zubrzyca Dolna
dyscyplina:
Piosenkarz pop, pianista i autor tekstów
social media:

Opis

Koncert online Mateusza Ziółko to okazja do usłyszenia na żywo przebojów artysty. Bilety na wydarzenie w ramach cyklu Artysta też człowiek poniżej.

 

Mateusz Ziółko jest pianistą, wokalistą, autorem muzyki i tekstów. Od najmłodszych lat muzyka jest jego pasją. Jako 15-latek założył swój pierwszy zespół.

 

Wziął udział w talent show „Mam Talent” oraz „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W między czasie występował jako gość specjalny w poszczególnych odcinkach „Jaka To Melodia”.

Kariera Mateusza Ziółko 

Koncerty Mateusza Ziółko można było usłyszeć między innymi  podczas wydarzeń "Michael Jackson Symfonicznie", "Freddie Mercury Symfonicznie", „Queen Story” czy podczas koncertów z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms.

W 2013 artysta zwyciężył III edycję programu „The Voice Of Poland”. W tym samym roku zdobył główną nagrodę w konkursie "Superdebiuty 2014" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2017 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album "Na nowo", z którego pochodzą utwory „W płomieniach", „Szkło", „7 rzeczy" oraz duet z Sylwią Grzeszczak „Bezdroża". 

Wydarzenia

Mateusz Ziółko - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Mateusz Ziółko?

Miejscowości, w których Mateusz Ziółko wystąpi w najbliższym czasie: Gdańsk, Katowice, Bielsko-Biała, Rzeszów, Łódź, Warszawa, Olsztyn.

Fani lubią też

Zobacz też