Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Rock Sztywny Pal Azji - 35-lecie zespołu

Sztywny Pal Azji - 35-lecie zespołu

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Sztywny Pal Azji - 35-lecie zespołuO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Legenda lat 80-tych i 90-tych powraca do Wrocławia! Zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu Sztywny Pal Azji, który odbędzie się 18 lipca we wrocławskim Starym Klasztorze. Sztywny Pal Azji bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży. 

Sztywny Pal Azji we Wrocławiu

Sztywny Pal Azji - zespół z niemałym dorobkiem i wielką grupą fanów, w roku 2021 obchodzi swoje 35 lecie - cieszymy się, że świętowanie będzie już teraz możliwe :)

 

Na koncercie we Wrocławiu usłyszymy m.in. takie hity jak: "Wieża radości wieża samotności", "Spotkanie z...", "Nasze reggae", "Kolor czerwony" i "Kurort".

O zespole Sztywny Pal Azji

Sztywny Pal Azji ponad 30 lat temu zamiast na trójmiejskie deptaki, trafił na festiwal do Jarocina i tam przetarł sobie drogę na największe kontrkulturowe polskie festiwale. W ten sposób na stałe zapisał się na kartach historii polskiego rocka


Debiutancka płyta Europa i Azja (1987) wzbudziła duże zainteresowanie wśród młodych odbiorców, a utwory ją promujące szybko zagościły na wysokich pozycjach słynnej Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. "Wieża radości, wieża samotności" znalazła się na samym szczycie stawki, a w 2014 roku została uznana przez słuchaczy za najważniejszy polski utwór wszech czasów (7. Polski Top Wszech Czasów).


Najnowsza płyta zespołu Sztywny Pal Azji pt. „Szara” miała premierę w 2017 roku. Album zebrał same pozytywne recenzje, zarówno wśród fanów, jak i krytyków. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też