Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

KSU

07.10.2023 Klub Kwadrat

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

od 90,00 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

sobota
07.10.2023
20:00

KSU – 45 lecie zespołu + muzycy z zespołu MATRAGONA

Kraków, Klub Kwadrat

Opis

Świętuj z nami 45-lecie KSU! Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na jubileuszowe koncerty KSU. Podczas jubileuszowej trasy będzie elektrycznie, akustycznie a przede wszystkim wspominkowo. KSU wraz z muzykami z zespołu Matragona przypomną swoje największe przeboje stworzone w trakcie 45 lat muzycznej działalności. KSU bilety już dostępne

 

  • Kraków - 7.10.2023, Klub Kwadrat | przeniesiony z 1.04.2023

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie.

O zespole KSU

KSU to legenda polskiego punk rocka. Zespół powstał pod koniec lat 70. XX w. w Ustrzykach Dolnych. Grupa była jednym z prekursorów ruchu punkowego w Polsce.

 

Zespół KSU podczas swojej 45-letniej działalności oficjalnie wydał 12 płyt. Oprócz tego ukazało się ponad 30 pirackich i bootlegowych wydawnictw — głównie z materiałami koncertowymi. Grupa początkowo wykonywała alternatywny rock z elementami bieszczadzkich klimatów i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiana.

 

Wielkim atutem zespołu jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, kultowe numery autorstwa Eugeniusza "Siczki" Olejarczyka oraz ogromna energia, którą kapela przekazuje publiczności w czasie koncertów.

 

 

 

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn