Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hard Rock Pub Pamela

Hard Rock Pub Pamela

Toruń, Legionów 36
Hard Rock Pub PamelaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hard Rock Pub Pamela to lokal o niepowtarzalnym charakterze i klimacie, przyciągający wszystkich miłośników muzyki z Torunia i okolic. Doskonały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy pozwalają w pełni wykorzystać potencjał tego miejsca w organizacji wszelkich koncertów i wydarzeń kulturalnych. W Hard Rock Pub Pamela regularnie organizowane są występy zarówno znanych szerokiej publiczności artystów, jak i lokalnych zespołów.

Hard Rock Pub Pamela to klub organizujący koncerty z udziałem artystów prezentujących zarówno cięższe, gitarowe brzmienia, jak i nieco bardziej stonowane kompozycje. Na scenie możemy zobaczyć zarówno rockowych, punkowych i metalowych artystów, jak i przedstawicieli sceny jazzowej czy reggae. Mające tu miejsce wydarzenia docenią wszyscy miłośnicy muzyki na żywo oraz entuzjastów mocnego grania. Na wiele spośród nadchodzących eventów, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Hard Rock Pub Pamela – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Hard Rock Pub Pamela to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością zapewnią sporo dobrej zabawy nie tylko fanom mocnych brzmień. Lokal dostarcza mnóstwa dobrej zabawy i jest świetnym miejsce na spędzenie wolnego czasu wraz z przyjaciółmi. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród Torunian oraz mieszkańców okolicznych miejscowości, o czym świadczy liczba sprzedawanych na nie biletów.

Dlaczego warto odwiedzić Hard Rock Pub Pamela? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć oraz zróżnicowany repertuar, który z pewnością doceni publiczność w każdym wieku. Na scenie lokalu Hard Rock Pub Pamela wystąpili m.in. legenda polskiej sceny rockowej TSA, Old Breakout, Jane Pentz, Cliff Stevens, Tymon Tymański, Bartosz Wójcik, Moriah Woods, THE MAHONES, Sidney Polak, Roman Puchowski oraz Śląska Grupa Bluesowa.

Interesujące koncerty z udziałem znanych i lubianych artystów to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników muzyki na żywo – zarówno tych preferujących ciężkie brzmienia, jak i entuzjastów subtelniejszych dźwięków. Hard Rock Pub Pamela to miejsce, które pozwoli na oderwanie się od nudy i codzienności, a organizowane tu wydarzenia muzyczne z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Hard Rock Pub Pamela, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej na eBilet.pl.

Hard Rock Pub Pamela – koncerty

Hard Rock Pub Pamela uznawany jest za przez mieszkańców Torunia oraz okolic za wyjątkową muzyczną przestrzeń, oferującą rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Fanom instrumentalnej muzyki na żywo, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w lokalu. Klub próbując sprostać wielu wymaganiom swoich klientów, oferuje zróżnicowane koncerty i wydarzenia kulturalne.

Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk muzycznych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, których twórczość trafia w gusta zarówno młodszej, jak i tej nieco starszej publiczności.

Na organizowanych przez Hard Rock Pub Pamela koncertach stale dopisuje frekwencja, a goście regularnie uczęszczają na niezwykle ciekawe widowiska, których nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wielu nadchodzących wydarzeniach, organizowanych przez klub muzyczny w Toruniu obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się Hard Rock Pub Pamela. Bilety na część z planowanych wydarzeń można nabyć na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hard Rock Pub Pamela?
Hard Rock Pub Pamela znajduje się przy ul. Legionów 36 w Toruniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hard Rock Pub Pamela?
W obiekcie wystąpili m.in. występ Sidney Polak, Medusa, Bladysolo, Tortilla oraz Mike Greene Band.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też