Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Hala SP 28 w Toruniu

Hala SP 28 w Toruniu

Toruń, Przy Skarpie 13
Hala SP 28 w Toruniu OpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wielofunkcyjna hala sportowa w Toruniu przystosowana do czynnego lub biernego życia miłośników sportu. Uprawiający sport mogą tutaj rozwijać swoje pasje, miłośnicy kibicowania znajdą idealne warunki do dopingowania swoich faworytów. 

 

Hala sportowo — widowiskowa SP 28 w Toruniu mieści się na ulicy Przy Skarpie 13. Wielofunkcyjna hala szkoły dziś jest jedną z jej wizytówek, będąc areną dla wielu zawodów sportowych. Nie trzeba dodawać, że w hali wielu uczniów szkoły zdobywało swoje pierwsze medale i puchary. 

Zawody sportowe w hali SP 28 w Toruniu

Sportowy charakter hali SP 28 w Toruniu na pewno nie jest obcy miłośnikom siatkówki. W obecnym kształcie obiekt może być wykorzystany także organizacji zawodów w piłkę ręczną i koszykówkę. Rozmiary hali i możliwość jej podziału na sekcje umożliwia organizację zawodów sportowych w sportach walki, turnieju piłki halowej i tym podobnych turniejów.

 

Odnowiona przed kilku laty hala SP 28 w Toruniu dysponuje także nowoczesnym zapleczem sanitarnym. Niezależnie od wieku i poziomu rozgrywek, występujący w hali zawodnicy i zawodniczki przed i po zawodach mogą cieszyć się ze świetnych warunków. 

Nie tylko sport w hali SP 28 w Toruniu

W hali SP 28 w Toruniu widownia pomieścić może 1000 widzów w trakcie zawodów sportowych. W przypadku wydarzeń innego typu liczba publiczności może ulec zwiększeniu, gdyż obiekt można dostosować w zależności od indywidualnych potrzeb. Hala sportowo-widowiskowa przy SP 28 w Toruniu posiada automatyczne kurtyny okienne, co umożliwia zbudowanie scenografii na potrzeby dowolnego niemal widowiska.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też