Hala SP 28 w Toruniu

Hala SP 28 w Toruniu

Wielofunkcyjna hala sportowa w Toruniu przystosowana do czynnego lub biernego życia miłośników sportu. Uprawiający sport mogą tutaj rozwijać swoje pasje, miłośnicy kibicowania znajdą idealne warunki do dopingowania swoich faworytów. 

 

Hala sportowo — widowiskowa SP 28 w Toruniu mieści się na ulicy Przy Skarpie 13. Wielofunkcyjna hala szkoły dziś jest jedną z jej wizytówek, będąc areną dla wielu zawodów sportowych. Nie trzeba dodawać, że w hali wielu uczniów szkoły zdobywało swoje pierwsze medale i puchary. 

Zawody sportowe w hali SP 28 w Toruniu

Sportowy charakter hali SP 28 w Toruniu na pewno nie jest obcy miłośnikom siatkówki. W obecnym kształcie obiekt może być wykorzystany także organizacji zawodów w piłkę ręczną i koszykówkę. Rozmiary hali i możliwość jej podziału na sekcje umożliwia organizację zawodów sportowych w sportach walki, turnieju piłki halowej i tym podobnych turniejów.

 

Odnowiona przed kilku laty hala SP 28 w Toruniu dysponuje także nowoczesnym zapleczem sanitarnym. Niezależnie od wieku i poziomu rozgrywek, występujący w hali zawodnicy i zawodniczki przed i po zawodach mogą cieszyć się ze świetnych warunków. 

Nie tylko sport w hali SP 28 w Toruniu

W hali SP 28 w Toruniu widownia pomieścić może 1000 widzów w trakcie zawodów sportowych. W przypadku wydarzeń innego typu liczba publiczności może ulec zwiększeniu, gdyż obiekt można dostosować w zależności od indywidualnych potrzeb. Hala sportowo-widowiskowa przy SP 28 w Toruniu posiada automatyczne kurtyny okienne, co umożliwia zbudowanie scenografii na potrzeby dowolnego niemal widowiska.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala SP 28 w Toruniu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Przy Skarpie 13
87-100 Toruń

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/