Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Fosa Zamkowa

Fosa Zamkowa

Toruń, Przedzamcze 5
Fosa ZamkowaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Fosa Zamkowa w Toruniu to obszar o powierzchni ponad 4000m2, znajdujący się w samym sercu starówki. Zlokalizowana jest przy ul. Przedzamcze 5.

Fosa Zamkowa - o obiekcie

Fosa Zamkowa, otoczona murami, służyła kiedyś jako sucha fosa Zamku Krzyżackiego. Na terenie obiektu sezonowo organizowane są wydarzenia kulturalne, które przyciągają tłumy widzów z miasta i okolic. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Fosa Zamkowa w Toruniu – wydarzenia kulturalne, stanowią doskonałą oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Regularnie organizowane są tu nie tylko koncerty, ale również widowiska czy spektakle teatralne. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia, dostępne są przez platformę eBilet.pl.

Fosa Zamkowa w Toruniu - wydarzenia 

Atrakcje, odbywające się w Fosie Zamkowej w Toruniu to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na koncertach i wydarzeniach kulturalnych, które mają tu miejsce, tłumnie goszczą widzowie z miasta i okolic. Muzyka na żywo i ciekawe spektakle trafią w gust wszystkich miłośników kultury. Różnorodność w repertuarze eventów pozwala na wybranie propozycji pod swoje oczekiwania. 

Jakie wydarzenia miały miejsce w Fosie Zamkowej w Toruniu? Na koncertach widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo m.in. Funkologię oraz Mikromusic. Został tu również zorganizowany wodny musical 3D, pt. „Romeo i Julia” – pierwszy na świecie i jedyny taki w Polsce. Fosa Zamkowa w Toruniu jest miejscem, przyciągającym miłośników kultury w różnym wieku i odmiennych upodobaniach.

Organizowane w Fosie Zamkowej w Toruniu koncerty i wydarzenia kulturalne, dostarczają widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. To doskonałe propozycje dla osób, szukających ciekawych rozwiązań na relaks i odpoczynek. Jeśli planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia w Toruniu, zapoznaj się z bieżącym repertuarem obiektu. Sprawdź, jakie ekscytujące widowiska aktualnie organizujemy. Na wiele spośród eventów, odbywających się w Fosie Zamkowej w Toruniu, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl. 

Fosa Zamkowa w Toruniu - bilety 

Fosa Zamkowa w Toruniu to wyjątkowe miejsce dla wszystkich miłośników rozrywki. Dzięki organizowanym tu wydarzeniom można odetchnąć od codziennych spraw, dobrze się bawiąc. O popularności tego miejsca świadczy ilość sprzedanych na odbywające się tu eventy biletów. Fanom zarówno muzyki na żywo, jak i widowisk czy spektakli z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w Toruniu.

Wydarzenia kulturalne, organizowane w obiekcie, to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji wielkich widowisk wzbudzających wiele pozytywnych emocji. Miejsce to gości na swojej scenie artystów różnych pokoleń i reprezentujących odmienne gatunki muzyczne oraz organizuje wiele różnorodnych wydarzeń, które cieszą się dużą popularnością widzów Torunia i nie tylko.

Nadchodzące imprezy muzyczne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy zaplanowane w Fosie Zamkowej w Toruniu. Realizowane w obiekcie wydarzenia to wyjątkowa rozrywka w ciekawym miejscu na rozrywkowej mapie miasta.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Fosa Zamkowa w Toruniu?
Fosa Zamkowa w Toruniu znajduje się przy ul. Przedzamcze 5 w Toruniu.
Jakie wydarzenie odbywają się w Fosa Zamkowa w Toruniu?
W Fosie Zamkowej w Toruniu odbyły się m.in. występ Mikromusic oraz wody musical 3D pt. "Romeo i Julia".
Kiedy została utworzona Fosa Zamkowa w Toruniu?
Fosa Zamkowa w Toruniu została utworzona w XV wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też