Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Hunter

Sprawdź wydarzenia
HunterSzczegółyOpisWydarzeniaHunter - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Szczytno
dyscyplina:
Zespół metalowy (thrash metal, heavy metal)
social media:

Opis

Hunter to polski zespół grający muzykę z oscylującą między thrash i heavy metalem. Założony został w 1985 roku w Szczytnie przez wokalistę i gitarzystę Pawła „Draka” Grzegorczyka oraz grającego na perkusji Grzegorza „Brooza” Sławińskiego.

Członkowie zespołu Hunter 

Paweł Grzegorczyk, który zostaje jedynym członkiem oryginalnego składu pisze też teksty i komponuje muzykę. Skład Huntera tworzą: gitarzysta Piotr „Pit” Kędzierzawski, skrzypek Michał „Jelonek” Jelonek, basista Konrad „Saimon” Karchut oraz perkusiści Dariusz „Daray” Brzozowski i Arkadiusz „Letki” Letkiewicz.

 

Byli członkowie zespołu to Cezary Studniak (wokal) Michał Grzymysławski (wokal) Robert „Mooha” Ropiak (gitara), Mirosław „Walker” Szymańczak (gitara) Janusz Enerlich (gitara basowa), Marek „Kosa/Carlos” Kosakowski (gitara basowa), Tomasz „Goliash” Goljaszewski (gitara basowa) Grzegorz „Brooz” Sławiński (perkusja) Marek „Mariasz” Dyba (perkusja)

Początek działalności zespołu Hunter

Przez dłuższy okres działalność zespołu Hunter była skupiona w artystycznym podziemiu. O zespole usłyszano za sprawą wydanej w 1995 roku debiutanckiej płyty Requiem, która była promowany m.in. w programach Telewizji Polskiej „Luz” i „Clipol”. Kolejna płyta Hunter Medeis, która ukazała się w 2003 roku płyta dostarczyła zespołowi nowych fanów.

 

Natomiast pochodzące z albumu piosenki, „Kiedy umieram” i „Fallen” były emitowane okazjonalnie m.in. przez stację telewizyjną VIVA Polska.Utwór „Pomiędzy niebem a piekłem”, pochodzącego z wydanego w 2005 roku albumu T.E.L.I.... był pierwszym przebojem radiowy zespołu, notowany m.in. na Liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

 

Do 2011 roku grupa wydała cztery odmienne stylistycznie albumy studyjne oraz szereg pomniejszych wydawnictw pozytywnie ocenianych zarówno przez krytyków muzycznych, jak i publiczność. Formacja dwukrotnie otrzymała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Koncerty Hunter cieszą się dużą popularnością wśród jego fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne występy. Bilety na koncert Hunter wyprzedają się w szybkim tempie.

Muzyka zespołu Hunter kategoryzowana jest głównie jako thrash metal i heavy metal z wpływami szeroko pojętego rocka.

Hunter koncerty 2022

Hunter to zespół, który na swoje wydarzenia przyciąga fanów z całej Polski. Wszystko to za sprawą wyjątkowej energii grupy. Hunter wystąpi w tym roku na festiwalu w Jarocinie, który odbędzie się w dniach 15-17 lipca. Nie zwlekaj i kup bilety już dzisiaj!

 

Wydarzenia

Hunter - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Hunter?

Miejscowości, w których Hunter wystąpi w najbliższym czasie: Gdańsk, Poznań, Kraków, Płock, Toruń, Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też