Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Koncerty Hip Hop i Rap DIAPORAMA TOUR - O.S.T.R. + GOŚCIE

DIAPORAMA TOUR - O.S.T.R. + GOŚCIE

Organizator: L2L - Live2Listen

DIAPORAMA TOUR - O.S.T.R. + GOŚCIEO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Asfalt Records i L2L / Live2Listen zapraszają na DIAPORAMA TOUR - specjalną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego, z udziałem znakomitych rapowych gości: GIBBSA, SARIUSA, GREENA I LUCK7! O.S.T.R bilety na trasę już w sprzedaży.

 

  • 25.11 / Wrocław / Zaklęte Rewiry / Gość: Green

20:00 - otwarcie drzwi; 21:00 - start koncertu

 

  • 10.12 / Warszawa / Proxima / Gość: Luck7

O.S.T.R. DIAPORAMA

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R..Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem - prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też