Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Toruń, Żeglarska 8
Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w ToruniuOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu powstał w 2014 roku i jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w woj. kujawsko-pomorskim. Teatr prowadzi działalność artystyczną w dziedzinie teatru, śpiewu, muzyki i tańca, promując młodych zdolnych artystów. To instytucja, która kieruje swoją ofertę do widza w każdym wieku. W repertuarze posiada spektakle zarówno dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z teatrem, jak i widzów zaznajomionych ze sztuką teatru. Nie ogranicza się tylko do jednego gatunku – wystawia musicale, komedie, spektakle rodzinne, bajki dla najmłodszych, koncerty jazzowe i piosenki aktorskie. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy szukają chwili refleksji oraz rozrywki na wysokim poziomie.

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny Toruń repertuar

Aktywność placówki nie ogranicza się jedynie do wystawiania sztuk muzycznych. Organizowane są również koncerty, recitale, seanse filmów muzycznych, warsztaty teatralne dla młodzieży. Zespół aktorski składa się z artystów występujących na deskach innych polskich teatrów, m.in. Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru WARSawy, Teatru Komedia we Wrocławiu. 

 

Teatr z każdym rokiem zyskuje na popularności, przede wszystkim dzięki znanym produkcjom – „Friends: the musical parody”, opartym na serialu o tym samym tytule czy „Once” – musicalu na podstawie filmu, nagrodzonym Oscarem w kategorii „najlepsza piosenka filmowa”.

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny Toruń bilety

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny Toruń bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu już dostępne na portalu eBilet.pl.

 

 

*autor zdjęć P. Modliński

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też