Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Kombinat Kultury

Kombinat Kultury

Toruń, Podmurna 1/3
Kombinat KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kombinat Kultury to samodzielna placówka kulturalna, powstała w miejscu dawnego "Domu Muz". Obiekt mieści się przy ulicy Podmurnej 1/3 w Toruniu w jednym z najstarszych gotyckich spichlerzy z przełomu XIII/XIV wieku. Budynek ten został przebudowany w XIX i XX wieku na cele mieszkalne, aby później zostać wykorzystanym jako stolarnia i warsztat elektryczny. W 1985 roku gmach został odremontowany, przekształcając się kolejno w miejską instytucję kultury.

Kombinat Kultury – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Kombinat Kultury? Koncerty za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności i przybywających do miasta turystów. W październiku na scenie pojawi się zespół Bulwar – istniejąca od 2015 roku toruńska grupa, która zaraża swoją energią i autorskim repertuarem. Fani będą mieli okazję usłyszeć klasyczny punk rock, alternatywę, a także hard rocka i bluesowo-rockowe ballady.

Podczas eventu pojawi się także grupa NoVela. Młoda, pełna energii formacja powstała w 2019 roku, prezentując fanom inspirowane latami 80. i 90. połączenie popu, funku oraz rocka. NoVela ma na koncie wiele osiągnięć, m.in. współpracę ze znanymi twórcami muzycznymi i koncerty w renomowanych miejscach.

Kombinat Kultury – bilety na koncerty

Organizowane przez Kombinat Kultury koncerty za każdym razem przyciągają mnóstwo fanów dobrej muzyki. W ostatnim czasie na scenie pojawiła się grupa Jemiayka – toruński zespół istniejący od 2003 roku, który przez lata doskonalił swój unikalny styl muzyczny. Prezentowany przez artystów "Haquna Reggae Style" to połączenie reggae z domieszką punk rocka.

Obiekt odwiedził także zespół Brylband – nazwa grupy stanowi hołd dla Roberta Brylewskiego, legendarnego twórcy i członka takich kultowych zespołów, jak Armia, Brygada Kryzys, Izrael, Max i Kelner czy Falarek Band. Brylband wybrał kilkanaście piosenek z bogatego dorobku tego artysty, aby podzielić się nimi z publicznością. Koncert ten to podróż w muzyczne lata 80. i 90., pełna niezapomnianych hitów i nostalgii.

Bilety na organizowane tutaj wydarzenia muzyczne dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Kombinat Kultury – wydarzenia komediowe

W Kombinacie Kultury organizowane są także wieczory kabaretowe. W ostatnim czasie na scenie pojawili się dwaj utalentowani komicy, którzy są uważani za "najstarsze nadzieje polskiego stand-upu". Wojtek Kamiński to komik, który w swoim programie "Upadek" opowiada fanom o życiu w mocno średnim wieku, doradzając, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach, na które nikt nas nie przygotował.

Miłośnicy kabaretów mieli okazję zobaczyć także na żywo Michała "mimi" Zenknera – komika, który od kilkunastu lat bawi widzów swoim nietuzinkowym poczuciem humoru. Artysta zadał pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi: czym jest dorosłość, jak przemijać z godnością, jak uniknąć życiowych rozczarowań, jak wychować dziecko czy jak mieć udane życie seksualne. "mimi" udowadnia, że dorosłość to niekoniecznie dojrzałość, a życie jest po prostu nieprzewidywanie śmieszne.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kombinat Kultury?
Obiekt mieści się przy ulicy Podmurnej 1/3 w Toruniu w jednym z najstarszych gotyckich spichlerzy z przełomu XIII/XIV wieku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kombinacie Kultury?
Kombinat Kultury organizuje takie eventy, jak m.in. koncerty, stand-upy czy imprezy tematyczne. Bilety na toruńskie wydarzenia dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Kombinat Kultury?
Kombinat Kultury powstał w pierwszej połowie 2023 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też