Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Fabryka Kultury ZGRZYT

Fabryka Kultury ZGRZYT

Lublin, Aleja Józefa Piłsudskiego 13
Fabryka Kultury ZGRZYTOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Fabryka Kultury Zgrzyt to wyjątkowo nowe miejsce na rozrywkowej mapie Lublina. Klub zlokalizowany jest w miejscu niegdyś działającego lokalu Graffiti. Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, które znacząco przyczyniają się do organizacji interesujących koncertów i imprez muzycznych z zachowaniem odpowiedniej oprawy, podczas których nie brakuje dobrej muzyki i niespodzianek. Mające tu miejsce wydarzenia docenią wszyscy miłośnicy współczesnych muzycznych trendów.

Fabryka Kultury Zgrzyt na swojej scenie gościła wielu artystów, prezentujących różne gatunki muzyczne. Dzięki temu każdy odwiedzający to miejsce ma możliwość znalezienia rozrywki, dopasowanej pod swój gust i oczekiwania.

Organizowane w Fabryce Kultury Zgrzyt koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. W obiekcie mają również miejsce widowiska komediowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Lublina. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Fabryka Kultury Zgrzyt – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Fabryce Kultury Zgrzyt to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim entuzjastom szeroko pojętej rozrywki. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne, koncerty i interesujące widowiska z udziałem znanych i lubianych artystów. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z Lublina i okolic – świadczy o tym niesłabnące zainteresowanie biletami na poszczególne występy. 

Dlaczego warto odwiedzić wyjątkowe miejsce, jakim jest Fabryka Kultury Zgrzyt? Wydarzenia kulturalne i koncerty, które mają tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku. Na scenie obiektu wystąpili m.in. stand-uperzy tacy jak: Adam Sobaniec, Michał Pałubski, Błażej Krajewski, Wojtek Fiedorczuk, Mama na obrotach, Rafał Rutkowski oraz Grzegorz Dolniak. Swoje utwory w ramach koncertów zaprezentowali tu m.in. Tymon Tymański, Big Cyc, Fisz Emade Tworzywo, Czesław Mozil, Organek oraz Cztery Pory Miłowania.

Klub Fabryka Kultury Zgrzyt to miejsce zapewniający zróżnicowaną gamę, atrakcji, które z pewnością zapewnią ozwolą na oderwanie się od nudy i codzienności. Wydarzenia muzyczne z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Fabryce Kultury Zgrzyt, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Fabryka Kultury Zgrzyt – koncerty

Fabryka Kultury Zgrzyt uznawana jest za przez mieszkańców za wyjątkową przestrzeń, oferującą zróżnicowaną rozrywkę dla wszystkich miłośników muzyki na żywo oraz odważnego humoru. Nadchodzące wydarzenia to zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk muzycznych i programów komediowych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy.

Harmonogram organizowanych przez Fabrykę Kultury Zgrzyt wydarzeń uwzględnia występy lubianych przez publiczność artystów, którzy z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom uczestnikowi. Realizowane przez Fabrykę Kultury Zgrzyt wydarzenia cieszą się dużym i zainteresowaniem i stanowią rozrywkę, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Warto pamiętać, że na organizowanych przez lokal eventach obowiązuje biletowanie. Planujesz wybrać się do Fabryki Kultury Zgrzyt? Bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Fabryka Kultury Zgrzyt?
Fabryka Kultury Zgrzyt znajduje się przy al. Józefa Piłsudskiego 13 w Lublinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Fabryce Kultury Zgrzyt?
W obiekcie miały miejsce m.in. stand-upy z udziałem Pawła Chałupki, Magdy Kubickiej, Aleksandry Radomskiej i Mieszko Minkiewicz, a także koncerty takich artystów, jak Czesław Mozil, Fisz Emade Tworzywo oraz Me And That Man.
Kiedy została otworzona Fabryka Kultury Zgrzyt?
Fabryka Kultury Zgrzyt została otwarta w 2022 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też