Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce The Mist Club

The Mist Club

Lublin, Okopowa 5
The Mist ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

The Mist Club w Lublinie to ważne miejsce na imprezowo-kulturalnej mapie miasta. Lokal przy ul. Okopowej znajduje się w samym centrum miasta, nieopodal kampusu akademickiego. Taka lokalizacja w połączeniu ze świetną muzyką i bogatym harmonogramem imprez artystycznych sprawia, że chętnie odwiedzają go zarówno mieszkańcy miasta, jak i goszczący w Lublinie turyści.

Oprócz koncertów i okazjonalnych wydarzeń klub proponuje imprezy, podczas których rozbrzmiewają dźwięki nowoczesnej muzyki tanecznej. Goście mają również możliwość zabawy przy utworach najlepszych DJ-ów, którzy chętnie sięgają po elektroniczne brzmienia i latynoskie rytmy.

W stałym kalendarium klubu znajduje się m.in. impreza Twerk It, która uważana jest za najbardziej roztrzęsioną dyskotekę. Podczas wydarzenia organizowany jest pokaz twerkowania oraz akcja Ladies Drink First z różnymi konkursami.

The Mist Club – wydarzenia studenckie

The Mist Club uważane jest także za centrum akademickich imprez. Wśród wydarzeń, które miały miejsce w klubie, można wymienić m.in. Studenckie Ostatki Uniwersytetu Medycznego, Studenckie Andrzejki z wróżbami oraz Otrzęsiny Wydziału Chemii, Fizyki i Matematyki lub WSPA i WSEI.

Na terenie klubu zorganizowano także Lubelską Integrację Studencką. Wszystko to sprawia, że The Mist jest jednym z najpopularniejszych tanecznych lokali w Lublinie, który w każdy weekend przyciąga setki osób z lokalnej społeczności akademickiej. Duża przestrzeń, dobre nagłośnienie i odpowiednie zaplecze sprawiają, że na scenie klubu goszczą także liczni artyści, którzy gwarantują studentom fantastyczną zabawę.

The Mist Club - wydarzenia i koncerty

Klubowa scena The Mist Club jest także miejscem wielu wydarzeń artystycznych, na które można nabyć bilety online za pomocą wygodniej sprzedaży elektronicznej. Wśród licznych eventów można wymienić Talent Show Komik 2020, w ramach którego zmierzyło się 10 komików reprezentujących różne miasta. Każdy z artystów zaprezentował publiczności 7-minutowy program komediowy, który następnie oceniany był przez przybyłych gości.

Na lubelskiej scenie pojawił się także Bilguun Ariunbaatar z repertuarem Mongoł Stand-up. Podczas 90-minutowego show słuchacze mogli dowiedzieć się m.in. jak artysta trafił do Polski i dlaczego został celebrytą a nie lekarzem. Trasa była także okazją do poznania zakulisowych historii związanych ze srebrnym ekranem.

Klubową scenę rozgrzał także TEDE podczas występu Karmagedon TEDE & SIR MICH w The Mist Club. Rapowy koncert legendy polskiej sceny hip-hopowej poprzedzony był imprezą, podczas której zagrał DJ Paul.

Niecodzienną imprezą w klubie był z kolei Carnaval Sztukmistrzów, w ramach której na obszernym dancefloorze zaprezentowano wysokiej klasy akrobacje w wykonaniu artystów ze słynnej trupy.

The Mist Club -  bilety na koncerty i wydarzenia

Na imprezy taneczne w The Mist Club nie są wymagane bilety. Na pozostałe wydarzenia i koncerty dostępne są wejściówki, które można łatwo nabyć drogą online. Bilety do klubu The Mist i harmonogram wydarzeń dostępne są m.in. na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się The Mist Club w Lublinie?
The Mist znajduje się przy ulicy Okopowej 5 w Lublinie. Lokal położony jest w samym sercu Śródmieścia, dzięki czemu goście mogą w łatwy sposób dostać się do klubu z każdej części miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się w The Mist Club w Lublinie?
The Mist Club na co dzień funkcjonuje jako klub taneczny, w którym odbywają się dodatkowo różnorodne koncerty i wystąpienia kabaretowe. Goście mieli okazję zobaczyć takie imprezy, jak m.in. Talent Show Komik 2020, Mongoł Stand-up w wykonaniu Bilguun Ariunbaata czy koncert rapera TEDE.
Kiedy został otworzony The Mist Club?
The Mist Club został otwarty w maju 2019 roku, od samego początku przyciągając fanów różnych gatunków muzyki, zarówno słuchaczy R’N’B, house, jak i miłośników dźwięków z lat 90.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też