Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Targi Lublin

Targi Lublin

Lublin, Dworcowa 11
Targi LublinOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Targi Lublin S.A. powstały w 1999 roku i od tego czasu zajmują się organizacją wydarzeń o bardzo zróżnicowanym charakterze. Obiekt przeznaczony jest do organizacji targów branżowych, jak również kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Od 2012 roku spółka dysponuje kompleksową, nowoczesną infrastrukturą umożliwiającą organizację również wydarzeń masowych. Targi Lublin to przestrzeń, którą co roku odwiedza niemal dwieście tysięcy osób, spędzając czas na poznawaniu świata motoryzacji, historii, mody, muzyki i zabaw edukacyjnych.

Targi Lublin imprezy

Obiekt organizuje imprezy targowe, na których wystawiają się przedstawiciele z różnych branż, m.in. energetycznej, motoryzacyjnej, budowlanej, rolniczej. Obiekt posiada kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biznesowej, w tym kryta hala wystawiennicza 8 tys.m² (hala C) + 2,8 tys.m² (hala A) , dwie sale konferencyjne na 150 osób, sala do organizowania konferencji na 1500 osób, zewnętrzny plac wystawienniczy 5 tys. m² i parking.

Targi Lublin wydarzenia 

To np. Lublin Tattoo Days, czyli cykl największych festiwali tatuażu i muzyki w Polsce. Lublin Tattoo Days - dzięki udziałowi najlepszych artystów z Polski, Europy i oddalonych zakątków świata, z edycji na edycję rośnie prestiż i znaczenie tej imprezy. Biorą w niej udział światowej klasy tatuatorzy, którzy dzięki swojemu talentowi i pasji prezentują gościom świat tatuażu na najwyższym artystycznym poziomie. Festiwal to również doskonała okazja, aby zrobić swój pierwszy lub kolejny tatuaż lub po prostu poznać proces tatuowania od momentu odbicia kalki po ostatnie uderzenie igły.

Targi Lublin bilety na wydarzenia w obiekcie kupiszw naszym serwisie. Dobra lokalizacja, lata doświadczeń i zaufany organizator to pewny przepis na sukces, dlatego wybierz Targi Lublin już teraz!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też