Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego

Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego

Lublin, Jaczewskiego 4
Collegium Maius Uniwersytetu MedycznegoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lublin to miejsce, które mocno związane jest z rozrywką i kulturą. Miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów. Lublin przyciąga zwiedzających m.in. swoją architekturą i zabytkami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Studenci chętnie wybierają to miasto na kontynuowanie swojej edukacji, ponieważ oferuje ono naprawdę ekskluzywne kierunki oraz doświadczoną kadrę.

Jednak to niejedyny argument za studiowaniem w Lublinie. Miasto słynie z licznych koncertów i wydarzeń kulturalnych, które zapewnią niesamowicie dużą dawkę dobrej zabawy i z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wspomnień. Turyści, którzy odwiedzają to miejsce, chętnie korzystają z oferty rozsianych po całym mieście. To głównie kluby i restauracje, ale także placówki oświatowe bądź hale widowiskowe, czyli miejsca tętniące życiem kulturalno-sportowym. Jednym z takich miejsc jest Centrum Kongresowe Akademii Medycznej w Lublinie.

Centrum Kongresowe Akademii Medycznej – wydarzenia

Centrum Kongresowe Akademii Medycznej zlokalizowane jest przy ul. Jaczewskiego 4 w Lublinie. Aula Kongresowa o powierzchni 437,5 m2 została wyposażona w 554 wygodne fotele oraz scenę z zapleczem. Obiekt został przystosowany do organizacji wydarzeń kulturalnych i oferuje zróżnicowane propozycje, które przypadną do gustu miłośnikom różnych form rozrywki. Odbywające się w Centrum Kongresowe Akademii Medycznej wydarzenia to występy i pokazy artystyczne, widowiska, wystawy oraz spektakle. Na bieżące i nadchodzące eventy i koncerty, bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży m.in. przez platformę eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić Centrum Kongresowe Akademii Medycznej? Koncerty i wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram mających tu miejsce eventów jest skierowany do publiczności w każdym wieku. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką, wybrać coś dla siebie. Na scenie Centrum Kongresowe Akademii Medycznej odbyły się takie spektakle jak m.in. „enVogue” oraz „Alicja w Krainie Czarów”. Centrum Kongresowe Akademii Medycznej to miejsce, które pozwoli na oderwanie się od codziennej rutyny, a organizowane tu wydarzenia z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza.

Centrum Kongresowe Akademii Medycznej – bilety

Centrum Kongresowe Akademii Medycznej to miejsce oferujące sporo interesującej rozrywki, która zapewni dobrą zabawę na długie godziny. To bogata oferta wydarzeń, z której chętnie skorzystają całe rodziny. Wyjątkowe propozycje spektakli, koncertów czy widowisk, z pewnością trafią w niejeden wysublimowany gust. Warto przy tym nadmienić, że Centrum Kongresowe Akademii Medycznej pełni również istotną rolę w życiu uczelni. Miejsce to pełni ważną rolę w toczących się tam procesach dydaktycznych, związanych m.in. z konferencjami naukowymi.

Nadchodzące eventy kulturalne to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk muzycznych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników kultury.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kongresowe Akademii Medycznej?
Centrum Kongresowe Akademii Medycznej znajduje się przy ul. Jaczewskiego 4 w Lublinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kongresowe Akademii Medycznej?
W obiekcie mają miejsce koncerty, spektakle oraz interesujące wydarzenia kulturalne dla całej rodziny.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też