Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo

KAMP!

KAMP!OpisWydarzeniaKAMP! - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych zespołów, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet.

KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć, podtrzymując kontakt z fanami od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem – do dziś zespół sprzedał jej blisko 12 tysięcy egzemplarzy. Równolegle z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach, jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Kamp! skład

Formacja Kamp!, skład której tworzą Radek Krzyżanowski (klawisze, kontrolery, beat, produkcja), Tomek Szpaderski (klawisze, gitara, wokal) oraz Michał Słodowy (beat, kontrolery). Grupa została założona w Łodzi w 2007 roku.

Kamp! dyskografia

Grupa ma na koncie debiutancki album „Kamp!” (2012) oraz „Orneta” (2015) i „Dare” (2018). Dyskografie grupy uzupełnia koncertowe wydawnictwo „Kamp!Live” (2019).

Video stanowi zapis letnich koncertów na Ulicy Elektryków i Fest Festivalu w 2019 roku. Dźwięk został zarejestrowany podczas Fest Festivalu.

 

Kamp! koncerty

Kamp! słyną z wyjątkowych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują energetycznie, często radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).

Salt Wave Sessions Część pierwsza: Kamp!

Pod nazwą Salt Wave Sessions kryją się nagrania do trzech utworów zespołu Kamp!, które zostały zrealizowane latem tego roku, na platformie zacumowanej w Zatoce Puckiej. Live sessions oglądać można w sieci od dziś. Zajawka materiału video dostępna na naszym kanale na YouTube.

 

Pierwsze opublikowane video to teledyski do utworów Kamp!: “Denali Denali”, “International Landscapes” oraz “Play Me Dirty”.

Wydarzenia

KAMP! - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi KAMP!?

Miejscowości, w których KAMP! wystąpi w najbliższym czasie: Opole, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Lublin.

Kto tworzy Kamp!?
Formacja Kamp!, skład której tworzą Radek Krzyżanowski (klawisze, kontrolery, beat, produkcja), Tomek Szpaderski (klawisze, gitara, wokal) oraz Michał Słodowy (beat, kontrolery). Grupa została założona w Łodzi w 2007 roku.
Jak prezentuje się dyskografia zespołu?
Grupa ma na koncie debiutancki album „Kamp!” (2012) oraz „Orneta” (2015) i „Dare” (2018). Dyskografie grupy uzupełnia koncertowe wydawnictwo „Kamp!Live” (2019).
Na jakich zagranicznych imprezach zagrał Kamp!?
USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves).
Czy jest dostępny koncert online zespołu?
Tak, na stronie eBilet.pl jest dostępny koncert online zespołu Kamp!. Video stanowi zapis letnich koncertów na Ulicy Elektryków i Fest Festivalu w 2019 roku. Dźwięk został zarejestrowany podczas Fest Festivalu.
Czy Kamp! zorganizował live sessions?
Pod nazwą Salt Wave Sessions kryją się nagrania do trzech utworów zespołu Kamp!, które zostały zrealizowane latem tego roku, na platformie zacumowanej w Zatoce Puckiej. Pierwsze opublikowane video to teledyski do utworów Kamp!: “Denali Denali”, “International Landscapes” oraz “Play Me Dirty”.

Fani lubią też

Zobacz też