Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Jakubik to polski aktor, reżyser i scenarzysta teatralny urodzony w 1969 roku. W 1992 roku ukończył PWST we Wrocławiu, a w listopadzie 1993 roku zadebiutował na scenie Operetki Warszawskiej w roli Pierre'a w musicalu „Piaf” w reżyserii Jana Szurmieja.

Arkadiusz Jakubik i rozwój kariery aktorskiej

Arkadiusz Jakubik od 1997 roku przez trzy lata był aktorem Teatru Rampa. Rozpoznawalność dał aktorowi serial 13 posterunek  z 2000 roku. Przełomem w jego karierze był film Wesele Wojciecha Smarzowskiego z 2005 roku. Za rolę notariusza Jakubik po raz pierwszy otrzymał nominację do Orła, polskiej nagrody filmowej za najlepszą rolę drugoplanową. Potem Jakubik zagrał niemal we wszystkich filmach reżysera takich jak Dom Zły, Drogówka, Pod Mocnym Aniołem czy głośnym Wołyniu z 2016 roku. Arkadiusz Jakubik ma bogatą filmografię, można go zobaczyć w wielu filmach docenionych przez krytyków.

Arkadiusz Jakubik i muzyka

Arkadiusz Jakubik jest również wokalistą grupy muzycznej Dr Misio, założonej w 2008 roku wraz z Pawłem Derentowiczem, Mario Matyskiem, Radkiem Kupisem i Janem Prościńskim.

 

Zespół gra tradycyjnego rock&rolla, opartego o gitarowe brzmienia. Teksty do piosenek grupy napisali m.in. Marcin Świetlicki i Krzysztof Varga. Debiutancki album Dr Misio - „Młodzi” ukazał się w 2013 roku i otworzył zespołowi drogę na Sopot TOPtrendy Festiwal. Grupa otrzymała tam nagrodę dziennikarzy. Rok później ukazał się drugi album zespołu „Pogo”, a w 2017 „Zmartwychwstaniemy”.

 

Jakubik prowadzi również solową działalność muzyczną – w kwietniu tego roku wydał płytę pod tytułem „SZATAN NA KABATACH”. Ten niepokorny, ciągle poszukujący artysta podąża własną ścieżką. Płyta jest bez wątpienia ambitną, momentami zaskakująco przebojową, ale skierowaną do wyrobionego słuchacza propozycją, gdzie muzycznie panował będzie absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro-pop, techno, czy post new wave - Arek Jakubik tym solowym albumem stylistycznie wyraźnie odcina się od swojego zespołu Dr Misio.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Ralf Lotys, CC-BY-SA 4.0

Arkadiusz Jakubik - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Arkadiusz Jakubik wystąpi w: Krakowie
  • Arkadiusz Jakubik, urodzony 14 stycznia 1969 roku w Strzelcach Opolskich, jest polskim aktorem, reżyserem oraz piosenkarzem.
  • Początki zespołu Dr Misio miały miejsce w 2008 roku. Grupa tworzy muzykę w gatunku rock'a. Do dziś wydali 3 albumy.
  • W swojej karierze Arkadiusz Jakubik występował w takich miejscach jak Operetka Warszawska czy Teatr Rampa. Jego pierwsze wystąpienie miało miejsce 13 listopada 1993 w roli Pierre'a w musicalu Piaf Pam Gems w reż. Jana Surmieja. Musical odbył się właśnie w Operetce Warszawskiej.
  • Arkadiusz Jakubik w swojej karierze wyreżyserował 4 przedstawienia teatralne, były to "Jeździeć Burzy", "Biblia", "Cyrk Monty Pythona" oraz "Goło i wesoło".
  • W kwietniu 2018 roku miał premierę jego debiutancki album "Szatan na Kabatach", został wydany przez wytwórnię Universal Music Polska.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Arkadiusz Jakubik
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Arkadiusz Jakubik BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
17.12
sobota, 19:30
Klub Zaścianek
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/