Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Rysy

RysySzczegółyOpisWydarzeniaRysy - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Rysy to duet tworzący muzykę elektroniczną.
social media:

Opis

Rysy to duet tworzący muzykę elektroniczną, działający w latach 2015-2017. Założyli go Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko. Ich debiutancka płyta - Traveler ukazała się w 2015 roku. Gościnnie pojawiła się na niej wokalistka zespołu „The Dumplings” - Justyna Święs, a także Piotr Zioła i Baasch. Płyta zebrała świetne recenzje, a także otrzymała nominację do nagrody Fryderyka. Wśród piosenek z krążka wymienić można „Shimmer”, „I Will Fly” czy „Przyjmij brak”. Wojtek Urbański to kompozytor, producent muzyczny i reżyser dźwięku. Tworzy muzykę do spektakli, filmów, pokazów mody oraz reklam.

 

Łukasz Stachurko, znany także jako Sonar Soul to pochodzący z Warszawy producent i DJ. Współtwórca wielu projektów muzycznych, takich jak Namaste Soundsystem, Jazzavie czy Basalias. Członek kolektywu DJskiego Junoumi Crew. Zadebiutował w 2001 roku płytą Namaste „Lot 76”. Jako Sonar Soul wydał dwa single: winyl „Feelosophy” oraz digital „Adore”, na które remiksy stworzyli czołowi producenci polskiej sceny elektronicznej.

W sierpniu 2014 nakładem U Know Me Records ukazała się jego EPka „Trip To A”, w nagraniu której udział wzięli Paulina Przybysz, Justyna Święs, Novika oraz pochodzący z Chicago MC Sir Sqair Blaq.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Rysy - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Rysy?

Miejscowości, w których Rysy wystąpi w najbliższym czasie: Łódź.

Fani lubią też

Zobacz też