Rysy

Rysy

Rysy to duet tworzący muzykę elektroniczną, działający w latach 2015-2017. Założyli go Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko. Ich debiutancka płyta - Traveler ukazała się w 2015 roku. Gościnnie pojawiła się na niej wokalistka zespołu „The Dumplings” - Justyna Święs, a także Piotr Zioła i Baasch. Płyta zebrała świetne recenzje, a także otrzymała nominację do nagrody Fryderyka. Wśród piosenek z krążka wymienić można „Shimmer”, „I Will Fly” czy „Przyjmij brak”. Wojtek Urbański to kompozytor, producent muzyczny i reżyser dźwięku. Tworzy muzykę do spektakli, filmów, pokazów mody oraz reklam.

 

Łukasz Stachurko, znany także jako Sonar Soul to pochodzący z Warszawy producent i DJ. Współtwórca wielu projektów muzycznych, takich jak Namaste Soundsystem, Jazzavie czy Basalias. Członek kolektywu DJskiego Junoumi Crew. Zadebiutował w 2001 roku płytą Namaste „Lot 76”. Jako Sonar Soul wydał dwa single: winyl „Feelosophy” oraz digital „Adore”, na które remiksy stworzyli czołowi producenci polskiej sceny elektronicznej.

W sierpniu 2014 nakładem U Know Me Records ukazała się jego EPka „Trip To A”, w nagraniu której udział wzięli Paulina Przybysz, Justyna Święs, Novika oraz pochodzący z Chicago MC Sir Sqair Blaq.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rysy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/