Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Dom Kultury

Klub Dom Kultury

Lublin, Krakowskie Przedmieście 19
Klub Dom KulturyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Dom Kultury Lublin to ważne miejsce na imprezowo-kulturalnej mapie Lublina. Klub znajduje się przy głównym deptaku w samym sercu Starego Miasta. Taka lokalizacja sprawia, że miejsce przyciąga zarówno mieszkańców Lublina, jak i odwiedzających miasto turystów. Klub oferuje nowoczesną muzykę taneczną oraz klasyczną. Muzyka jest grana zarówno z płyt, jak i na żywo podczas licznych koncertów. Klub współpracuje także z wieloma DJ-ami, którzy chętnie sięgają po elektroniczne utwory oraz rockowe brzmienia. Taka mieszanka sprawia, że każdy znajdzie w muzyce coś dla siebie.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Dom Kultury Lublin? Wydarzenia organizowane w lokalu to tylko część jego oferty. Można tu przyjść w ciągu dnia, aby poczytać książkę, magazyn lub spotkać się ze znajomymi. Warto także skosztować któregoś z napojów lub przekąsek serwowanych przez bar. Takie podejście sprawia, że lubelski Klub Dom Kultury jest miejscem, które tętni życiem zarówno za dnia, jak i w nocy. Wieczorami odbywają się tu cykliczne imprezy taneczne prowadzone przez najlepszych polskich Dj-i. 

Klub Dom Kultury Lublin – koncerty 2022

Jakie eventy miały miejsce w Klubie Dom Kultury Lublin? Koncert zagrała tu m. in. Bovska. Młoda artystka została uznana za jeden z najlepszych debiutów 2016 roku i od tego czasu podbija polski rynek muzyczny elektronicznym brzmieniem w alternatywnym i energetycznym wydaniu. 

Jakie inne propozycje przygotował Klub Dom Kultury Lublin? Koncerty 2022 to propozycje dla fanów hip-hopu. Zespół Kabe to kolejni artyści, którzy wystąpią na scenie Klubu Dom Kultury Lublin. Bilety na wydarzenie umożliwią nam usłyszenie występu muzyków w towarzystwie Opiata i członków GCBW, prezentując utwory w nowego albumu. Trasa koncertowa King Kong Tour posiada specjalną oprawę wizualną i sceniczną. Zapowiada się niezłe widowisko, które warto zobaczyć.

Klub Dom Kultury Lublin – wydarzenia i imprezy

Jakie imprezy cykliczne odbywają się w Klubie Domu Kultury Lublin? Wydarzenie, na które warto zwrócić szczególną uwagę, są imprezy taneczne, takie jak Domówka x FB Free, która słynie z luźnej atmosfery oraz dobrej tanecznej muzyki, której często słuchamy w domu.

Co jeszcze znajduje się w stałym harmonogramie Klubu Dom Kultury Lublin? Wydarzenia spod znaku “W Weekendy popełniam błędy” przyciąga licznych entuzjastów muzyki tanecznej. Oprawę muzyczną imprezy zapewnia DJ Bery. Cykliczną imprezą są także czwartkowe spotkania z nieformalną grupą przyjaciół ZIOM w DOM. Impreza jest okazją do zabawy w rytm muzyki dj-skiego duetu Zamojski x Bery. 

Klub Dom Kultury Lublin – bilety na koncerty i wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w Klubie Dom Kultury Lublin można nabyć lub w sprzedaży internetowej lub na miejscu. Taneczne imprezy nie są biletowane. Obowiązuje jednak częściowo płatny wstęp. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Dom Kultury Lublin ?
Klub Dom Kultury Lublin znajduje się na ul. Krakowskie Przedmieście 19 w samym centrum miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Dom Kultury Lublin?
W Klubie Dom Kultury Lublin odbył się koncert polskiej gwiazdy muzyki elektronicznej Bovska. Na scenie gościł także artysta Meek. Już niebawem klub będzie gościć hip-hopowy zespół Kabe. Na terenie klubu regularnie odbywają się cykliczne imprezy taneczne.
Kiedy został utworzony Klub Dom Kultury Lublin?
Klub Dom Kultury Lublin został otwarty w maju 2012 roku. Miejsce od samego początku działalności spotkało się z dużą sympatią gości.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też