Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo

Łobuzy

ŁobuzyOpisWydarzeniaŁobuzy - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Łobuzy to polski zespół muzyczny, który wykonuje muzykę disco polo w zabawnym wydaniu. Grupa muzyczna powstała w 2015 roku – założyli go Igor Pilewicz i Bogumił Romanowski, znany również jako Boogie i Discomił.

Łobuzy – muzyka zespołu

Ona czuje we mnie piniądz był absolutnym i niekwestionowanym hitem polskich parkietów w sezonie 2015. Dowód? Teledysk w ciągu dwóch dni po jego premierze wyświetliło ponad 120 tysięcy użytkowników! Utwór szybko stał się przebojem nie tylko wśród fanów disco-polo – na serwisie YouTube został odtworzony ponad 99 milionów razy. Rok później zespół Łobuzy otrzymał diamentową płytę za singiel, którego nakład sięgnął 100 tysięcy. Jeśli nie mieliście okazji usłyszeć ich na żywo - kupcie bilety na ich występ już teraz, bo to prawdziwa bomba energetyczna!

 

Grupa muzyczna Łobuzy stworzyła wiele innych hitów, wśród których wyróżnić można utwory: Zbuntowany Anioł, Oczy jak pińć złoty, Łobuz kocha najbardziej, Dla Ciebie kupie se spodnie.

 

Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem Boogie, w 2018 roku wystąpił w 10. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Wcielił się m.in. w Drake’a i wygrał odcinek dziewiąty. Ostatecznie, z dorobkiem 203 punktów, zajął 6. miejsce.

Koncerty – Łobuzy

Koncerty Łobuzów przyciągają tłumy widzów. Nic dziwnego – ich niepowtarzalna muzyka i doświadczenie sceniczne tworzą show dopełniony interakcją z publicznością. Zespół zagrał ponad 1000 razy za granicą, a ich utworzy odtworzone zostały ponad 260 mln razy w serwisie YouTube. Łobuzy otrzymali wiele nagród i wyróżnień, m.in. PL MVA za singiel Urok w kategorii Najlepszy Teledysk Disco 2019.

 

Koncerty Łobuzów to wydarzenia, które dają widzom mnóstwo zabawy i energii. Muzycy grali na wielu festiwalach muzycznych, m.in. Warsaw Disco Festival, Podbeskidzka Gala Disco Polo, II Wielka Gala Disco Polo w Toruniu, Disco Kadzielnia w Kielcach, Kocham Disco Festival, Wrocław W Rytmie Disco, wielokrotnie pojawiali się na Juwenaliach w wielu miastach. Cała Polska pokochała Łobuzy – bilety na koncerty sprzedawały się błyskawicznie.

 

 

 

Wydarzenia

Łobuzy - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Łobuzy?

Miejscowości, w których Łobuzy wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Jakie albumy zespołu Łobuzy ukazały się dotychczas?
Zespół Łobuzy nie wydał dotychczas pełnego albumu studyjnego. W ich dorobku znajduje się natomiast wiele singli, które cieszą uszy miłośników grupy muzycznej. Zaliczają się do nich utwory Ona czuje we mnie piniądz (2015), Pupy (2016), Łobuz kocha najbardziej (2017). Zawód miłosny (2017), Mamo (2017), Dla ciebie kupię se spodnie (2017), Oczy jak pińć złoty (2018), Zbuntowany Anioł (2018), Urok (2019), Yakuza (2020) oraz Nie namawiaj mnie do złego (2021).
Jaką muzykę tworzy zespół Łobuzy?
Zespół Łobuzy tworzy muzykę disco yolo – czyli parodię disco polo.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Łobuzy?
Kariera zespołu Łobuzy rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy grupa muzyczna zadebiutowała singlem Ona czuje we mnie piniądz.

Fani lubią też

Zobacz też