Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Kasia Kołeczek

Kasia Kołeczek

Sprawdź wydarzenia
Kasia KołeczekSzczegółyOpisWydarzeniaKasia Kołeczek - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
39 lat
data urodzenia:
30.11.1984
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Aktorka serialowa, filmowa i teatralna
social media:

Opis

Kasia Kołeczek to polska aktorka teatralna i filmowa, która na swoim koncie rolę w dużej, zagranicznej produkcji. Przeczytaj i dowiedz się, w jakiej.

Początki kariery

Urodzona w 1984  roku w Warszawie Katarzyna Kołeczek to aktorka, która w 2008 roku ukończyła studia na PWST w Warszawie. Zanim jednak została studentką tej uczelni, miała za sobą występ w etiudzie szkolnej "Pustka", której premiera odbyła się w 2003 roku. Następnie w trakcie studiów w 2007 roku wystąpiła w serialach "Plebania" oraz "Trzy po trzy". Ponadto zagrała w filmie "Wszystko" (2007), "Sztuczki" (2007), "Korowód" (2007) oraz w serialach "I kto tu rządzi?" (2007) i "Faceci do wzięcia"(2007).

Kariera teatralna

Wkrótce po otrzymaniu dyplomu, aktorka została także nagrodzona Wyróżnieniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę w spektaklu "Nosorożce, czyli studium przedmiotu". W tym samym roku została także nagrodzona za udział w sztuce "Oni" na XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Od 2008 roku nawiązała także trwającą 4 lata współpracę z Teatrem Polskim w Warszawie. Ponadto aktorkę można było spotkać na scenach Teatru Polonia oraz Teatru Ludowego w Krakowie-Nowej Hucie.

Kariera telewizyjna

Po tym, jak w 2008 roku ukończyła studia na warszawskim PWST w Warszawie, zaczęła nieco częściej pojawiać się w telewizji. W 2008 roku aktorka zagrała w jednym z epizodów serialu "Wydział zabójstw", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" oraz w etiudzie szkolnej "Czego nikt nie wie". Rok później aktorka wystąpiła gościnnie w "Na Wspólnej", a w 2009 roku dostała się do obsady serialu "Złotopolscy", gdzie pojawiała się do 2009 roku.

Przez kolejne lata na zmianę grała w teatrze i serialach, aż do pojawienia się w "M jak miłość". W kolejnych latach częściej można było spotkać ją na małym ekranie. Aktorka miała kilka epizodów w produkcjach takich jak "Hotel 52", "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", a nawet pojawiła się w kilku filmach, w tym "Listy do M." (2011). W 2013 roku na 2 kolejne lata związała się z serialem "Klan", a następnie występowała w najbardziej znanych serialach, wśród których znalazły się m.in. "2XL", "Komisarz Alex", "Na Wspólnej" czy "Strażacy". Wielokrotnie wracała również do obsady "Ojca Mateusza". W 2016 roku zaskoczyła wszystkich, dołączając do obsady filmu "Bridget Jones 3", w którym zagrała członkinię zespołu.

Wydarzenia

Kasia Kołeczek - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kasia Kołeczek?

Miejscowości, w których Kasia Kołeczek wystąpi w najbliższym czasie: Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Białystok, Częstochowa, Kraków, Łódź.

Skąd jest Kasia Kołeczek?
Aktorka pochodzi z Warszawy, gdzie urodziła się w 1984 roku.
W jakim zagranicznym filmie zagrała Kasia Kołeczek?
W 2016 roku aktorka wystąpiła w filmie "Bridget Jones 3".

Fani lubią też

Zobacz też