Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska SzczegółyOpisWydarzeniaElżbieta Romanowska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
40 lat
data urodzenia:
04.06.1983
miejsce urodzenia:
Głogów
dyscyplina:
aktorka, prezenterka, spikerka
social media:

Opis

Elżbieta Romanowska to urodzona w 1983 roku w Głogowie polska aktorka teatralna, filmowa oraz prezenterka telewizyjna.

Rozwój kariery aktorskiej Elżbiety Romanowskiej

W 1999 roku przez dwa lata grała w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie. Wcielała się w rolę Velmy w West Side Story w reż. Leszka Czarnoty oraz w Musical Show Melodie Broadwayu w reż. Barry’ego Solone.

Grała również w gdyńskim teatrze muzycznym w Jesus Christ Superstar w reżyserii Macieja Korwina w 2002 roku i w Pułapce w Teatrze Juliusza Słowacki w Krakowie. Wzięła udział w spektaklu Opherafolia - jego premiera odbyła się podczas  27 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. We wrocławskim Teatrze Współczesnym zagrała Rowan w Małym kominiarczyku reż. Jerzy Bielunas, 2005.

Do 2015 roku była związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Współpracowała też z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatrem Piosenki we Wrocławiu, Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Elżbieta Romanowska zajęła drugie miejsce w piątej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w 2016 roku, oraz trzecie miejsce w jedenastej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo z 2019 roku i szóste w czwartej edycji programu Jak oni śpiewają  z 2008 roku.

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

 

Wydarzenia

Elżbieta Romanowska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Elżbieta Romanowska ?

Miejscowości, w których Elżbieta Romanowska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też