Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Artysta Michał Piela

Michał Piela

Michał Piela SzczegółyOpisWydarzeniaMichał Piela - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
45 lat
data urodzenia:
21.12.1978
miejsce urodzenia:
Katowice
dyscyplina:
Aktor filmowy, serialowy, dubbingowy i teatralny
social media:

Opis

Michał Piela to urodzony w 1978 roku w Katowicach polski aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Popularność przyniosła mu rola aspiranta Nocula w serialu Ojciec Mateusz.

Kariera Michała Pieli

Michał Piela w 2003 roku został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, ale przed tym można było go oglądać w serialu Plebania. Zagrał również rolę „psa” w filmie reklamowym na rzecz ochrony psów „Mafia dla Psa”, w filmie udział brał m.in. Piotr Cyrwus. Oprócz występów w serialach i filmach zajmuje się także dubbingiem w filmach i grach komputerowych. Jego grę aktorską docenili widzowie w całej Polsce.

Michał Piela film i teatr

Michała Piele można było zobaczyć w wielu produkcjach filmowych. Zagrał między innymi w serialach takich jak Lokatorzy, Niania czy Wiedźmin. Aktor odnajduje się świetnie zarówno w filmie jak i teatrze. Jest aktorem Teatru Kamienica w Warszawie, w którym występuje w spektaklu Upiór w kuchni w reżyserii Tomasza Sapryka.

 

To opowieść o matce i córce oraz ich tajemniczych gościach, którzy mają niejedno na sumieniu. Na scenie oprócz Michała Pieli można zobaczyć Marię Pakulnis czy Andżelikę Piechowiak. Aktor występuje również w spektaklu Niedźwiedź Wojtek wystawianym na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. To opowieść na faktach, która poruszy każdego widza.

 

Wydarzenia

Michał Piela - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Piela ?

Miejscowości, w których Michał Piela wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Poznań, Opole, Toruń, Łódź, Gdańsk.

Fani lubią też

Zobacz też