Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Rafał Cieszyński

Rafał Cieszyński

Sprawdź wydarzenia
Rafał CieszyńskiSzczegółyOpisWydarzeniaRafał Cieszyński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
48 lat
data urodzenia:
10.06.1976
miejsce urodzenia:
Rypin
dyscyplina:
Aktor filmowy, serialowy i teatralny
social media:

Opis

Rafał Cieszyński to urodzony w 1976 roku Rypinie – polski aktor filmowy i teatralny, prezenter telewizyjny oraz instruktor kulturystyki. Jest absolwentem aktorstwa Lee Strasberg Studio w Los Angeles. W 2002 z wyróżnieniem ukończył również Szkołę Filmową w Łodzi.

Rozwój kariery aktorskiej Rafała Cieszyńskiego

Rafał Cieszyński w 1994 roku mając 18 lat, został gospodarzem programu Młodzieżowe Studio Poetyckie. Później prowadził Magazyn Młodzieżowy Raj dla TVP1, kanał tematyczny Tylko Muzyka i emitowany w telewizji Polsat program  Muzyczna winda.

 

W 1997 roku miał miejsce jego debiut aktorski. Wystąpił wtedy w serialu emitowanym na TVP1 Klan – wcielił się w rolę Marcina. W serialu można było go oglądać do 2000 roku. W kolejnych latach grał w wielu innych serialach, takich jak między innymi. Fala zbrodni, Świat według Kiepskich, Pierwsza miłość, Oficer, Pensjonat pod Różą czy Ojciec Mateusz.

 

W 2000 roku miał miejsce jego debiut na scenie teatralnej. Wystąpił w Teatrze Zwierciadło w Łodzi w spektaklu Jana Machulskiego Niebezpieczne zabawy. Związany był również z warszawskimi teatrami: Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza oraz Komedia.

 

 

 

Wydarzenia

Rafał Cieszyński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Rafał Cieszyński?

Miejscowości, w których Rafał Cieszyński wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Poznań, Wrocław, Białystok, Częstochowa, Olsztyn, Kraków, Gdańsk.

Fani lubią też

Zobacz też