Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Rafał Cieszyński

Rafał Cieszyński

Rafał CieszyńskiOpisWydarzeniaRafał Cieszyński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Rafał Cieszyński to urodzony w 1976 roku Rypinie – polski aktor filmowy i teatralny, prezenter telewizyjny oraz instruktor kulturystyki. Jest absolwentem aktorstwa Lee Strasberg Studio w Los Angeles. W 2002 z wyróżnieniem ukończył również Szkołę Filmową w Łodzi.

Rozwój kariery aktorskiej Rafała Cieszyńskiego

Rafał Cieszyński w 1994 roku mając 18 lat, został gospodarzem programu Młodzieżowe Studio Poetyckie. Później prowadził Magazyn Młodzieżowy Raj dla TVP1, kanał tematyczny Tylko Muzyka i emitowany w telewizji Polsat program  Muzyczna winda.

 

W 1997 roku miał miejsce jego debiut aktorski. Wystąpił wtedy w serialu emitowanym na TVP1 Klan – wcielił się w rolę Marcina. W serialu można było go oglądać do 2000 roku. W kolejnych latach grał w wielu innych serialach, takich jak między innymi. Fala zbrodni, Świat według Kiepskich, Pierwsza miłość, Oficer, Pensjonat pod Różą czy Ojciec Mateusz.

 

W 2000 roku miał miejsce jego debiut na scenie teatralnej. Wystąpił w Teatrze Zwierciadło w Łodzi w spektaklu Jana Machulskiego Niebezpieczne zabawy. Związany był również z warszawskimi teatrami: Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza oraz Komedia.

Rafał Cieszyński spektakle 2021

Rafał Cieszyński jest aktorem, którego można zobaczyć w wielu produkcjach teatralnych i filmowych. Spektakle 2021 z udziałem aktora to między innymi komedia Prywatna Klinika, w której nie zabraknie dobrego humoru. Na scenie oprócz aktora zobaczyć będzie można Wojciecha Solarza, Katarzynę Bujakiewicz czy Katarzynę Kołeczek.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

31.01-06.06.2023

Chorzów, Kalisz, Poznań i inne

Prywatna klinika

Prywatna klinika

04.02-26.03.2023

Gdynia, Kalisz, Katowice i inne

Wąsik

Wąsik

21.03.2022-22.04.2023

Bydgoszcz, Gdynia, Kraków i inne

Na pełnych obrotach

Na pełnych obrotach

07-08.02.2023

Warszawa

Dwie pary do pary

Dwie pary do pary

19.02-19.03.2023

Warszawa

Przekręt (nie)doskonały

Przekręt (nie)doskonały

31.03.2023

Warszawa

Rafał Cieszyński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Rafał Cieszyński?

Miejscowości, w których Rafał Cieszyński wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Pruszków, Krosno, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Płock, Poznań, Lublin, Gdynia, Konin, Katowice, Kraków, Bydgoszcz, Rzeszów, Chorzów.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn