Targi Kielce

Targi Kielce

Kielecki ośrodek targowo-wystawienniczy powstał w 1992 roku i składa się z siedmiu połączonych ze sobą hal o łącznej powierzchni 36 000 m2. Obiekt znajduje się w pobliżu węzła drogowego Kielce Zachód, na ulicy Zakładowej 1. Do najpopularniejszych wydarzeń w Targi Kielce należą m.in. targi rolnicze AGROTECH czy MSPO - targi przemysłu obronnego. Inne ciekawe imprezy to np. Targi Pracy, Targi Ślubne czy Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych. W roku 2013 do obiektu dołączyło nowoczesne i funkcjonalne Centrum Kongresowe, które dysponuje 19 salami, z których jedna znajduje się na szczycie wieży widokowej.

Targi Kielce wydarzenia kulturalne

Targi Kielce to przede wszystkim biznes, handel i technologie, ale nie tylko. Odbywa się tam Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej Przy Kominku, a w październiku 2018 roku w Ramach Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji zorganizowano tam turniej szachowy dla uczniów z woj. świętokrzyskiego. Targi Kielce otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień takich jak Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Polskiej Gospodarki czy Dobry Pracodawca. Co roku wystawy w obiekcie odwiedza ponad 200 000 zwiedzających.

Targi Kielce Bilety

Szukasz biletów na wydarzenia organizowane w Targach Kielce? Aktualne informacje, daty i bilety znajdziesz w naszym serwisie - bądź na bieżąco. Już teraz zaplanuj wizytę w Kielcach i poszerz zasób swojej wiedzy, dzięki fantastycznym targom.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Targi Kielce
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Zakładowa 1
25-672 Kielce

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/