Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Targi Kielce

Targi Kielce

Kielce, Zakładowa 1
Targi KielceOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kielecki ośrodek targowo-wystawienniczy powstał w 1992 roku i składa się z siedmiu połączonych ze sobą hal o łącznej powierzchni 36 000 m2. Obiekt znajduje się w pobliżu węzła drogowego Kielce Zachód, na ulicy Zakładowej 1. Do najpopularniejszych wydarzeń w Targi Kielce należą m.in. targi rolnicze AGROTECH czy MSPO - targi przemysłu obronnego. Inne ciekawe imprezy to np. Targi Pracy, Targi Ślubne czy Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych. W roku 2013 do obiektu dołączyło nowoczesne i funkcjonalne Centrum Kongresowe, które dysponuje 19 salami, z których jedna znajduje się na szczycie wieży widokowej.

Targi Kielce wydarzenia kulturalne

Targi Kielce to przede wszystkim biznes, handel i technologie, ale nie tylko. Odbywa się tam Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej Przy Kominku, a w październiku 2018 roku w Ramach Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji zorganizowano tam turniej szachowy dla uczniów z woj. świętokrzyskiego. Targi Kielce otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień takich jak Lider Polskiego Biznesu, Ambasador Polskiej Gospodarki czy Dobry Pracodawca. Co roku wystawy w obiekcie odwiedza ponad 200 000 zwiedzających.

Targi Kielce Bilety

Szukasz biletów na wydarzenia organizowane w Targach Kielce? Aktualne informacje, daty i bilety znajdziesz w naszym serwisie - bądź na bieżąco. Już teraz zaplanuj wizytę w Kielcach i poszerz zasób swojej wiedzy, dzięki fantastycznym targom.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też