Music Club Grand Kielce
Music Club Grand Kielce

Music Club Grand Kielce

Music Club Grand w Kielcach jest jednym z wielu obiektów Best Western Hotelu Grand. Działalność lokalu zapoczątkowano w 2013 roku, przy ul. Sienkiewicza 78A w Kielcach. Miejsce to powstało z myślą o gościach hotelowych, jednak z biegiem czasu zyskało na popularności także wśród stałych mieszkańców miasta. Wyjątkowo klimatyczna przestrzeń Music Club Grand Kielce, oprócz głównej Sali, skrywa dwa dodatkowe VIP-roomy, w których można zorganizować imprezy zamknięte. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i muzyczny oraz współpraca z najlepszymi DJ-ami daje możliwość do doskonałej zabawy. Tu potańczysz w rytm muzyki lat 80. i 90., największych współczesnych hitów, a nawet przy brzmieniach Elektro, Drum 'n' Bass czy Dubstep.

Music Club Grand Bilety

Zachęcamy do zakupu biletów na koncerty w Music Club Grand w Kielcach. Najlepsze imprezy i DJ-e, niezapomniane wrażenia i emocje muzyczne – już dziś kup bilet na koncert, a wkrótce weźmiesz udział w największych wydarzeniach sezonu.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Music Club Grand Kielce
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sienkiewicza 78
25-501 Kielce
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/