Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Maska Incognito Club

Maska Incognito Club

Kielce, Rynek 5
Maska Incognito ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Maska Incognito Club to miejsce, które wyróżnia się niezwykle interesującą historią. historię. Ponad 200 lat temu to właśnie w tym miejscu odbywały się pierwsze bale incognito, gdzie każdy uczestnik nosił maskę ukrywającej jego tożsamość. Obecnie klub jest gospodarzem wielu imprez muzycznych i wydarzeń kulturalnych, które przyciągają licznych zainteresowanych z Kielc i sąsiadujących miejscowości.

Maska Incognito Club to lokal wyposażony w odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnieniem, co pozwala na organizowanie fenomenalnych koncertów oraz występów stand-upowych, które z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Mające tu miejsce wydarzenia są skierowane zarówno do miłośników współczesnej muzyki rozrywkowej, jak i entuzjastów tańca oraz dobrej zabawy.

Organizowane w Masce Incognito Club koncerty stanowią zróżnicowany harmonogram występów muzyków o ogólnopolskiej sławie oraz tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki ku wielkiej karierze. Pragniesz udać się na wydarzenia, mające miejsce w lokalu Maska Incognito Club? Bilety na nadchodzące eventy są dostępne zarówno dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Maska Incognito Club – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Masce Incognito Club to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim miłośnikom rozrywki. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne, koncerty i interesujące widowiska z udziałem znanych i lubianych artystów. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy o tym z pewnością ilość wyprzedających się w szybkim tempie biletów.

Wśród najciekawszych zorganizowanych przez Maska Incognito Club wydarzeń, warto wymienić m.in. koncerty Sztywnego Palu Azji, Smolastego, Sound’n’Grace, oraz stand-upy Mateusza Sochy ("Król Piaskownicy"), Rafała Rutkowskiego ("Homar z Biedronki"), Katarzyny Piaseckiej (Karma wraca"), Pawła Chałupki ("Ego") czy Antoniego Syrek-Dąbrowskiego ("Kronika Filmowa").

Na przestrzeni nadchodzących miesięcy, harmonogram organizowanych przez Maska Incognito Club koncertów obejmuje m.in. występ z okazji XX-lecia zespołu Łydka Grubasa. Nie zabraknie również propozycji dla miłośników komedii na żywo – kielecki klub odwiedzi m.in. Kacper Ruciński ("Uwaga na łosie"), Maciej Twarowski ("Serce mam dobre") oraz Paweł Chałupka ("Widzę to inaczej").

Maska Incognito Club to miejsce, które pozwoli na oderwanie się od nudy i codzienności, a organizowane tu wydarzenia z pewnością na długo zostaną w pamięci publiczności. Planujesz wybrać się na eventy, odbywające się w Masce Incognito Club? Bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz przez Internet, również na eBilet.pl.

Maska Incognito Club – bilety

Maska Incognito Club uznawana jest za przez mieszkańców Kielc za wyjątkową przestrzeń, oferującą rozrywkę dla wszystkich miłośników muzyki na żywo oraz bezkompromisowego humoru. Na organizowanych przez Maskę Incognito Club koncertach i stand-upach nie brakuje kompletu widzów – te niezwykle ciekawe widowiska, to propozycja, której nie można przegapić. Planujesz wybrać się na eventy, organizowane przez Maskę Incognito Club?Na wielu nadchodzących wydarzeniach, organizowanych przez klub muzyczny w Kielcach obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się Maski Incognito Club.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Maska Incognito Club?
Maska Incognito Club znajduje się przy ul. Rynek 5 w Kielcach.
Jakie wydarzenia odbywają się w Masce Incognito Club?
W obiekcie mają miejsce zróżnicowane imprezy taneczne z udziałem DJ-ów i artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też