Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Wielofunkcyjna Hala Sportowa w Kielcach

Wielofunkcyjna Hala Sportowa w Kielcach

Kielce, Żytnia 1
Wielofunkcyjna Hala Sportowa w KielcachOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa w Kielcach jest wielofunkcyjną halą sportowo-widowiskową, położoną przy ul. Żytniej 1. Obiekt przystosowany jest do przyjęcia nawet 1500 osób. Na terenie hali odbywają się mecze zespołów biorących udział w rozgrywkach Kieleckiej Amatorskiej Ligi Firm oraz imprezy i wydarzenia kulturalno-rozrywkowe.

Dlaczego warto odwiedzić Halę Widowiskowo-Sportową w Kielcach? Koncerty i wydarzenia kulturalno-sportowe, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów z Kielc i okolic. Imprezy te stanowią doskonałą alternatywę dla wszystkich osób, które szukają ciekawych pomysłów na niezapomnianą rozrywkę w czasie wolnym. Organizowane tu eventy dedykowane są również miłośnikom sportu i zwolennikom adrenaliny. Na wszystkie bieżące imprezy kulturalne i sportowe, odbywające się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kielcach, bilety dostępne są online.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Kielcach — wydarzenia

Organizowane przez Halę Widowiskowo-Sportową w Kielcach wydarzenia kulturalno-sportowe to doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego. Eventy, mające miejsce w obiekcie, cieszą się dużym zainteresowaniem gości, co widać po ilości wyprzedających się biletów. Na scenie hali występują najpopularniejsi artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz zawodnicy sportowi. Bilety na widowiska kulturalne i sportowe można nabyć wygodną drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

W kieleckim obiekcie zorganizowane zostały koncerty takich artystów, jak m.in.: Baciary, Krzysztof Krawczyk, Papa D, MIG, Kult, Dawid Kwiatkowski, Raz Dwa Trzy, Sławomir, Michał Szpak czy CYPIS.

Jednym z ostatnich muzycznych eventów, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kielcach, był koncert Dżemu. Kultowi już artyści zaprezentowali gościom najsłynniejsze swoje przeboje. Fani mogli usłyszeć i zaśpiewać razem z muzykami takie utwory, jak m.in. "Whisky", "Autsajder", "Sen o Victorii" czy "Wehikuł czasu". Bilety na koncert sprzedawane były zarówno drogą elektroniczną, jak i stacjonarnie.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Kielcach – koncerty i imprezy muzyczne

Organizowane przez halę wydarzenia sportowe stanowią nieodłączony element kalendarium odbywających się tu eventów. Zawody i rozgrywki sportowe przyciągają wiele osób, dla których sport stanowi jedno z najważniejszych hobby, a eventy z udziałem ulubionych sportowców i sławnych zawodników cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kieleckich kibiców. Obiekt w Kielcach jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez, dostarczających widzom porządną dawkę dobrej zabawy i mnóstwo pozytywnych emocji.

Repertuar na nadchodzące miesiące zapowiada się niezwykle interesująco. To koncerty i wydarzenia sportowe, które ucieszą niejednego miłośnika rozrywki i sportu. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium eventów kulturalnych organizowanych przez Halę Widowiskowo-Sportową w Kielcach – odbywające się tam wydarzenia stanowią gwarancję przeżycia wyjątkowych emocji przy porywających zawodach sportowych i różnorodnych imprezach z udziałem wielu polskich i zagranicznych artystów oraz sportowców.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa w Kielcach?
Hala Widowiskowo-Sportowa w Kielcach znajduje się przy ul. Żytniej 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kielcach?
W obiekcie miały miejsce koncerty takich artystów, jak m.in. Piękni i Młodzi, PLAYBOYS, Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak czy Dżem.
Kiedy została otworzona Hala Widowiskowo-Sportowa w Kielcach?
Hala została oddana do użytku w 1967 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też