Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Chicago Kielce

Chicago Kielce

Kielce, Juliusza Słowackiego 1
Chicago KielceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Chicago Kielce to nowe doświadczenie muzyki granej na żywo, oprawionej w niepowtarzalny design. Klub dysponuje profesjonalnie przygotowaną sceną, na której znajdują się instrumenty, kompletne nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Wysokiej klasy przygotowanie techniczne i lokalowe oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że Chicago Kielce jest miejscem licznych koncertów, festiwali oraz popularnych jam session. Bilety na wydarzenia  w Chicago Kielce dostępne są w sprzedaży online oraz na miejscu.

 

Chicago Kielce  – koncerty 2022

 

Chicago Kielce to lokal, którego nie trzeba przedstawiać. Kameralna przestrzeń koncertowa z klimatem i zawsze pełnym barem to ważny uczestnik i inicjator różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych w Kielcach. Wieloletnia działalność i doświadczenie w organizowaniu koncertów i festiwali sprawiły, że klub Chicago stał się najważniejszym miejscem na muzycznej scenie Kielc. Wśród zaproszonych artystów znajdują się zarówno przedstawiciele cięższych gatunków muzycznych, jazzu, jak i muzyki country. 

 

Chicago Kielce koncerty 2022 to m.in. występ Roberta Bodzioca, Michała Zapały oraz Babciablus w drugiej odsłonie popularnego cyklu Campfire Sessions”, koncert kieleckiej formacji country Wheels of Steel  oraz bluesowe granie Macieja Jóźwika, Wojciecha Sochy i Mariusza Dekiela. W ostatnim czasie klub gościł także  rockowo-bluesową kapelę Makar i Children Of The Corn. Wysokiej klasy granie oraz niepowtarzalny klimat miejsca sprawiają, że bilety na koncerty do Chicago Kielce szybko się rozchodzą.

 

Chicago Kielce  – wydarzenia

 

Wydarzenia Chicago Kielce to nie tylko muzyka i bilety na koncerty. Duża scena, dobre oświetlenie oraz wierna publika sprawiają, że lokal sprawdza się także jako miejsce występów aktorów, komików i stand-uperów. W klubie występował m.in. Marcin Zbigniew Wojciech z nowym programem Moja Konkubina”. Na scenie klubu pojawił się także duet Lobo i Kwiatek, którzy w ramach imprezy „Stand-up Night” zaprezentowali swój kultowy repertuar oraz nowe skecze. Klub Chicago posiada także ofertę okolicznościową. Na klubowej scenie odbył się koncert z okazji dnia kobiet. Lokal organizuje także imprezy z okazji Halloween i Sylwestra. Wydarzenia i koncerty można śledzić w kalendarium na stronie  klubu Chicago Kielce. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Chicago Kielce?
Klub Chicago Kielce znajduje się przy ul. Juliusza Słowackiego 1 w Kielcach, która stanowi jedną z głównych ulic handlowych i rozrywkowych miasta. Taka lokalizacja sprawia, że lokal chętnie wybierany jest przez mieszkańców Kielc oraz przyjezdnych turystów.
Jakie wydarzenia odbyły się w Chicago Kielce?
Klubowa scena jest gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych i muzycznych. Chicago Kielce koncerty 2022 to m.in. blusowe granie w ramach cyklu „Campfire Sessions”, występ formacji country Wheels of Steel oraz rockowo-bluesowy koncert Makar i Children Of The Corn. Klub gościł także znanych stand-uperów.
Kiedy został utworzony Chicago Kielce?
Klub Chicago Kielce od lat jest obecny na muzycznej mapie Kielc. Jazzowo-rockowy repertuar sprawia, że chętnie przychodzą tu miłośnicy klimatycznego grania. Lokal organizuje również cykliczne jam session. Bielat na koncerty do klub Chicago Kielce można kupić online lub na miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też