Chicago Kielce

Chicago Kielce

Klub Chicago Kielce to nowe doświadczenie muzyki granej na żywo, oprawionej w niepowtarzalny design. Klub dysponuje profesjonalnie przygotowaną sceną, na której znajdują się instrumenty, kompletne nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Wysokiej klasy przygotowanie techniczne i lokalowe oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że Chicago Kielce jest miejscem licznych koncertów, festiwali oraz popularnych jam session. Bilety na wydarzenia  w Chicago Kielce dostępne są w sprzedaży online oraz na miejscu.

 

Chicago Kielce  – koncerty 2022

 

Chicago Kielce to lokal, którego nie trzeba przedstawiać. Kameralna przestrzeń koncertowa z klimatem i zawsze pełnym barem to ważny uczestnik i inicjator różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych w Kielcach. Wieloletnia działalność i doświadczenie w organizowaniu koncertów i festiwali sprawiły, że klub Chicago stał się najważniejszym miejscem na muzycznej scenie Kielc. Wśród zaproszonych artystów znajdują się zarówno przedstawiciele cięższych gatunków muzycznych, jazzu, jak i muzyki country. 

 

Chicago Kielce koncerty 2022 to m.in. występ Roberta Bodzioca, Michała Zapały oraz Babciablus w drugiej odsłonie popularnego cyklu Campfire Sessions”, koncert kieleckiej formacji country Wheels of Steel  oraz bluesowe granie Macieja Jóźwika, Wojciecha Sochy i Mariusza Dekiela. W ostatnim czasie klub gościł także  rockowo-bluesową kapelę Makar i Children Of The Corn. Wysokiej klasy granie oraz niepowtarzalny klimat miejsca sprawiają, że bilety na koncerty do Chicago Kielce szybko się rozchodzą.

 

Chicago Kielce  – wydarzenia

 

Wydarzenia Chicago Kielce to nie tylko muzyka i bilety na koncerty. Duża scena, dobre oświetlenie oraz wierna publika sprawiają, że lokal sprawdza się także jako miejsce występów aktorów, komików i stand-uperów. W klubie występował m.in. Marcin Zbigniew Wojciech z nowym programem Moja Konkubina”. Na scenie klubu pojawił się także duet Lobo i Kwiatek, którzy w ramach imprezy „Stand-up Night” zaprezentowali swój kultowy repertuar oraz nowe skecze. Klub Chicago posiada także ofertę okolicznościową. Na klubowej scenie odbył się koncert z okazji dnia kobiet. Lokal organizuje także imprezy z okazji Halloween i Sylwestra. Wydarzenia i koncerty można śledzić w kalendarium na stronie  klubu Chicago Kielce. 

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Chicago Kielce?
    Klub Chicago Kielce znajduje się przy ul. Juliusza Słowackiego 1 w Kielcach, która stanowi jedną z głównych ulic handlowych i rozrywkowych miasta. Taka lokalizacja sprawia, że lokal chętnie wybierany jest przez mieszkańców Kielc oraz przyjezdnych turystów. 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Chicago Kielce?
    Klubowa scena jest gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych i muzycznych. Chicago Kielce koncerty 2022 to m.in.  blusowe granie w ramach cyklu Campfire Sessions”, występ formacji country Wheels of Steel  oraz rockowo-bluesowy koncert Makar i Children Of The Corn. Klub gościł także znanych stand-uperów. 

  • Kiedy został utworzony Chicago Kielce?
    Klub Chicago Kielce od lat jest obecny na muzycznej mapie Kielc. Jazzowo-rockowy repertuar sprawia, że chętnie przychodzą tu miłośnicy klimatycznego grania. Lokal organizuje również cykliczne jam session. Bielat na koncerty do klub Chicago Kielce można kupić online lub na miejscu.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Chicago Kielce
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Juliusza Słowackiego 1
25-365 Kielce
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/