Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Klub Garaż

Klub Garaż

Kielce, ul. Sienkiewicza 53
Klub GarażOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Garaż to niezwykłe miejsce na mapie Kielc, zlokalizowane przy głównym deptaku, przy ulicy Henryka Sienkiewicza 3. Od momentu otwarcia obiekt cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i przyjezdnych. Garaż łączy w sobie funkcję restauracji, baru i klubu, w którym odbywają się niezapomniane wydarzenia kulturalno-rozrywkowe.

Klub Garaż – o obiekcie

Klub Garaż założony został w 2017 roku. Niewielki pub założyło dwóch przyjaciół, programista i mechanik, wybierając na jego siedzibę warsztat samochodowy. Niedługo potem zmienili profil działalności, rozszerzając go i wprowadzając nowe rozwiązania, które przyciągnęły klientelę.

W części restauracyjnej Klub Garaż oferuje pyszną kuchnię, wśród której króluje mięso pod każdą postacią. Każdy gość może uraczyć się znakomitymi daniami, zwłaszcza tymi z wołowiną, w przyrządzaniu której specjalizują się kucharze. Równie ciekawie prezentuje się oferta barowa, w której można zamówić nietypowe drinki alkoholowe i bezalkoholowe, szoty czy koktajle. Klub Garaż proponuje również piwa kraftowe, pyszne włoskie wina, a także bourbony i whisky z całego świata.

Klub Garaż – wydarzenia

Na obu poziomach lokalu organizowane są imprezy firmowe, spotkania znajomych i przyjaciół, przyjęcia rodzinne, chrzciny, komunie, jubileusze, urodziny, imieniny, andrzejki oraz sylwestry, podczas których serwowane jest menu w formie szwedzkiego stołu i finger food.

Klub Garaż posiada również przestronną salę taneczną, gdzie odbywają się rozmaite eventy kulturalno-rozrywkowe, w tym – znakomite koncerty znanych gwiazd. Lokal sprawdzi się również jako miejsce na szkolenie, konferencję, prezentację – wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i audiowizualny.

Sala koncertowa, połączona z częścią restauracyjną, pozwala na organizację imprezy na ponad 300 osób. W lokalu tym miała miejsce giełda winyli, szkoła dla młodych muzyków, imprezownia dla studentów czy też niezapomniany konwent tatuażystów. Na eventy organizowane w Klubie Garaż, bilety można zakupić na stronie eBilet.pl

Klub Garaż – koncerty

Organizowane w Klubie Garaż koncerty przyciągają publiczność z całego miasta i okolicznych miejscowości. Do tej pory odbyło się tu mnóstwo wspaniałych i niezapomnianych występów – na scenie pojawili się m.in. zespół Farben Lehre, Cochise, Dezerter, Acid, Drinkers, Hunter, Jelonek, Dr Misio, Łydka Grubasa i wielu innych artystów.

Klub Garaż – wydarzenia – jednym z eventów, które cieszyły się dużą popularnością wśród widzów, było Punky Reggae Life, na którym głównymi gwiazdami byli Farben Lehre, Sexbomba oraz Zenek Kupatasa. To wydarzenie koncertowe trafiło w zróżnicowane gusta muzyczne, odrzucając zbędne podziały, doceniając pozytywny przekaz i nakręcając do dalszego działania.

Ogromnym zainteresowaniem gości cieszył się również koncert zespołu Big Cyc z okazji XXX-lecia premiery płyty "Z partyjnym pozdrowieniem". Wydarzenie składało się z dwóch części: w pierwszej słuchacze mieli przyjemność bawić się do utworów z pierwszej płyty, w drugiej zespół grał hity wybrane przez fanów. Publiczność bawiła się znakomicie.

Klub Garaż – bilety

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych, wspaniałych wydarzeń, organizowanych w Klubie Garaż bądź na bieżąco z kalendarium eventów. Bilety na imprezy muzyczne, wystawy, pokazy i spektakle możesz zakupić na stronie internetowej eBilet.pl. Czeka Cię niezapomniana zabawa w gronie przyjaciół!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Garaż?
Klub Garaż znajduje się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 3 w Kielcach.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Garaż?
W Klubie Garaż odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne, m.in. koncerty znanych gwiazd polskiej estrady. Na scenie pojawili się m.in. Łydka Grubasa, Hunter, Big Cyc, Dezerter, Analogs, Acid Drinkers, Farben Lehre, Dr Misio i wielu innych artystów.
Kiedy został utworzony Klub Garaż?
Klub Garaż został utworzony w 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też