Popek
Popek

Popek

Paweł Mikołajuw, pseudonim Popek, to urodzony 2 grudnia 1978 roku w Legnicy polski raper, aktor oraz zawodnik MMA wagi ciężkiej. Bardzo dużą popularność przyniosła mu działalność w ramach zespołu muzycznego — Gangu Albanii.

 

Muzyka Popka 

Popek karierę muzyczną rozpoczął w 2001 roku, działając w ramach zespołu Firma, którego założycielem byli dwaj inni raperzy, mianowicie Tadek oraz Kali. Z Firmą nagrał 5 płyt. Są to: "Pierwszy nielegal", "Z dedykacją dla ulicy", "Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad", "NieLegalneRytmy. Kontynuacja", a także "Nasza broń to nasza pasja". Równolegle Popek zaczął swoją solową karierę. Jego debiut nosi tytuł "Wyjęty spod prawa" i został wydany w 2007 roku. Pierwszym albumem, który przyniósł Popkowi większą rozpoznawalność, był "Monster". To i tak nic w porównaniu do Gangu Albanii, którego pierwszy album "Królowie życia", okazał się absolutnym hitem. To właśnie ten album przyniósł Popkowi całe rzesze fanów. Fanom bardzo często nie przeszkadzało nawet to, że raper uczestniczył w koncertach Gangu za pośrednictwem Skype, ponieważ Popek w Polsce – w tamtym czasie – nie mógł przebywać. Często wielu z nich wpisuje w wyszukiwarkę frazę „Popek — koncerty", jednak bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Wiadomo, że koncerty Popka miały miejsce na Hip – Hop Festival Stargard, jednak nie występuje on często na scenie.

 

Popek i KSW

Popek w 2008 roku zaczął karierę jako zawodnik MMA. Jego bilans w oficjalnych walkach na tę chwilę to 4 zwycięstwa i 4 porażki. Popek Monster zadebiutował w KSW podczas pierwszej wizyty największej europejskiej organizacji w stolicy Anglii. Muzyk i zawodnik pojawił się wtedy jeszcze nie w klatce, ale podczas otwarcia KSW 32: Road to Wembley. Na debiut w walce przyszedł czas podczas KSW 37: Circus of Pain, gdzie Monster stanął naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego. Kilka miesięcy później na KSW 39: Colosseum Popek cieszył się z pierwszej wygranej w okrągłej klatce, kiedy to już w 45. sekundzie zdemolował Roberta Burneikę. 39-latek na KSW 41 znów stanął do walki, ale tym razem, po pełnej dominacji w pierwszej rundzie pojedynku z Tomaszem Oświecińskim, musiał uznać jego wyższość w drugiej odsłonie.

 

Popek znany jest z przede wszystkim z bardzo kontrowersyjnego wizerunku, między innymi przez fakt, że ma wytatuowane oczy oraz większość jego ciała pokryta jest tatuażami. Raper wziął też udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym zajął trzecie miejsce, odpadając dopiero w odcinku półfinałowym. Popek wystąpił również w kilku filmach i serialach.

 

Popek – koncerty 2022

Kiedy ostatnio pojawił się na scenie Popek? Koncert 2022 ekscentrycznego muzyka miał miejsce w marcu w Targach Kielce przy ulicy Zakładowej 1, podczas pierwszej edycji Shine Festival. Było to pięć godzin świetnej muzyki, zabawy i niepowtarzalnej atmosfery. Bilety na to wydarzenie sprzedały się błyskawicznie. Popek pojawił się na scenie obok Chillwagon, Smolastego, Oliwki Brazil i MGNG.

 

Gdzie w najbliższym czasie pojawi się Popek? Koncert 2022 ma odbyć się na wydarzeniu Roast Mariusza Pudzianowskiego w Katowickim Spodku. Na scenie ma pojawić się oczywiście sam Mariusz Pudzianowski, a także komicy: Mateusz Socha, Katarzyna Piasecka, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz, Wiolka Walaszczyk i Sebastian Rejent. Wydarzenie poprowadzi Piotrek Szumowski, Roast Master. Widzów czekają 2 godziny komediowego wydarzenia, wspominania porażek, sukcesów i skandali. Niezwykłe widowisko urozmaici koncert 2022 Popka. Bilety na imprezę to gwarancja możliwości uczestnictwa w Roascie Mariusza Pudzianowskiego.

Popek - Często zadawane pytania

  • Popek wydał dotychczas albumy Heavyweight (2008), Monster (2013), Monster 2 (2014), Król Albanii (2016), Dr Jekyll and Mr Hyde (2018).
  • Popek tworzy muzykę hip-hop, taneczną, rock, blues i inne.
  • Kariera Popka zaczęła się w 2001 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Popek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/