MGNG

MGNG

MGNG to polski zespół muzyczny, znany w Internecie od dłuższego czasu – wcześniej funkcjonował powiem pod nazwą Masno. Grupa twórców na jakiś czas musiała zawiesić działalność – ich konto na platformie YouTube zostało zbanowane. Sprawdzą zamieszania był jeden z członków zespołu, którego zachowanie skutkowało permanentnym zakazem publikowania wizerunku. Mimo próby ukrycia swojej tożsamości – algorytm YouTube wykrył jego obecność w Internecie, co doprowadziło do podziału grupy Masno.

 

Mimo to jego twórcy nie przestali funkcjonować w środowisku Internetowym. Przełomowym dla ich kariery i rozwoju był rok 2020. MGNG odnalazło bowiem lukę w muzyce rozrywkowej, którą postanowili wypełnić tanecznymi utworami. Kolorowe kominiarki stworzyły takie hity jak Coco, Belweder oraz Louda. Do tej pory osiągnęli milionowe wyświetlania na różnych platformach streamingowych.

 

MGNG – kariera

Obecnie piosenką, która szczyci się największą liczbą wyświetleń jest Coco – teledysk zgromadził już ponad 29 milionów odsłon. Twórcy zespołu wyróżniają się tym, ukrywają swoje twarze. Zawsze występują w kolorowych kominiarkach, jednak ich tożsamość, dla osób zainteresowanych zespołem, jest znana doskonale. Kto wchodzi w skład MGNG? Członkami grupy muzycznej są: Masny Ben – Michał Boxdel Baron, Masny Bil, Masny Olo i Masny Den.

 

Artystami, którzy współpracują z MGNG są Japczan, MASNY BEN, Josef Bratan, Olszakumpel, Diho, White Widow, Young Multi, FRIZ, Alberto, Janusz Walczuk, ZetHa, Pusher, Kronkel Dom, Sentino, Oliwka Brazil, Qry, Bibič, Alan, Trill Pem, Wac Toja,

 

Niedługo po zbanowaniu profilu Masno na YouTube twórcy ogłosili początek nowego muzycznego projektu "gng". Po miesiącach pracy, na ich kolejnym kanale, pojawiła się długo wyczekiwana piosenka jetpack, w wykonaniu Masnego Bena i Masnego Bila. O powrocie Masno Gang opowiedział więcej Masny Ben, czyli Boxdel, na kanale podcastowym Aferki. Zagwarantował, że kominiarki powróciły, jednak w niepełnym składzie.

 

Ciekawostką jest, że zwrot „masno” spopularyzował założyciel MGNG, Boxdel. Słowo to używane jest w Gwarze Śląskiej i oznacza przymiotnik „świetny”. Znalazło się na jednym z pierwszych miejsc w słowniku młodzieżowym.

 

MGNG – koncerty 2022

Co przygotował dla publiczności zespół MGNG? Koncerty 2022 zapowiadają się znakomicie! Grupa muzyczna pojawi się na pierwszej edycji Shine Festival w Kielcach. Słuchaczy czeka aż pięć godzin doskonałej zabawy i hip-hopowego raju. To jedno z najważniejszych wydarzeń wiosny. Macie okazję stać się wspólnotą, która sprawi, że wydarzenie to na stałe wpisze się w kalendarz polskich, hip-hopowych imprez.

 

MGNG pojawi się na scenie obok Olivki Brazil, Smolastego, Popka oraz Chillwagon – najpopularniejszych rapowych artystów ostatnich miesięcy. Wydarzenie obejmie 5 koncertów w ciągu jednego dnia. Wszyscy artyści pojawią się na jednej scenie, w ramach jednego biletu. Koncert MGNG zapowiada się znakomicie – nie możesz tego przegapić! MGNG bilety – to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

MGNG - Często zadawane pytania

  • MGNG wydali do tej pory album GANG (2000).
  • MGNG tworzy muzykę określaną jako rozrywkowa, taneczna, hip-hop.
  • Kariera MGNG rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy funkcjonowali pod nazwą Masno Gang.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MGNG
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/