Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Miejsce Parking Korony Kielce przy Alei Legionów

Parking Korony Kielce przy Alei Legionów

Kielce, Al. Legionów
Parking Korony Kielce przy Alei LegionówOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Parking Korony Kielce przy Alei Legionów zlokalizowany jest w dzielnicy Kadzielnia. Ci, którzy wybierają się na wydarzenia na Stadionie Suzuki Arena, mogą zostawić swój samochód na parkingu Korony Kielce przy Alei Legionów. Koncerty, wystawy i rozmaite występy, które dzieją się w okolicy, przyciągają fanów dobrej zabawy.

Kielce – o miejscowości

Kielce to miasto zlokalizowane w południowo-wschodniej Polsce. Jest stolicą województwa świętokrzyskiego. Znajduje się w pobliżu Gór Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. To regionalne centrum kulturalne, naukowe, gospodarcze, a także wystawienniczo-targowe. Miasto uzyskało lokację miejską w 1259 roku.

W Kielcach znajduje się wiele zabytków architektonicznych, które przykuwają oczy turystów. Są nimi m.in. Pałac Biskupów Krakowskich, wybudowany w latach 1637–1641, Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP z 1171 roku, Kościół św. Wojciecha, Kościół Trójcy Świętej, Pałacyk Zielińskiego, Kościół garnizonowy, Dworek Laszczyków, Rynek, ulica Henryka Sienkiewicza z hotelami Wersal i Bristol, Park miejski im. Stanisława Staszica i wiele innych.

W świętokrzyskim mieście odbywa się wiele cyklicznych wydarzeń, takich jak Festiwale muzyczne: Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej „Kielce”, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Sakralnej „Anima Mundi”, Hasarapasa – festiwal muzyki i sztuki alternatywnej, a także Kielecki Festiwal Tańca czy OFF Fashion.

Stadion Korony Kielce – o obiekcie

Arena Kielce, czyli Suzuki Arena to zlokalizowany w Kielcach stadion piłkarski, położony przy ulicy księdza Piotra Ściegiennego 8. Na obiekcie trenuje na co dzień zespół Korony Kielce. Stadion ten wyposażony jest w trybuny dla gości, podgrzewaną płytę boiska o wymiarach 105 × 68 oraz wysokiej jakości oświetlenie. Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Suzuki Arena odbył się 28 marca 2007 roku, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2008. Polska wygrała wówczas z Armenią 1-0 po golu zdobytym przez Macieja Żurawskiego.

Parking Korony Kielce przy Alei Legionów – wydarzenia

Parking Korony Kielce przy Alei Legionów – wydarzenia, które odbywają się w okolicy obiektu przyciągają liczną publiczność. Na położonym nieopodal stadionie Suzuki Arena organizowane są mecze piłki nożnej, ale także wiele innych eventów kulturalno-rozrywkowych.

Na odbywające się nieopodal parkingu Korony Kielce przy Alei Legionów koncerty przyjeżdżają fani dobrej zabawy. Na scenie obiektu pojawiło się wiele gwiazd polskiej estrady, które porwały do zabawy liczną publiczność. Bilety na wydarzenia sprzedają się błyskawicznie!

Parking Korony Kielce przy Alei Legionów – bilety

Wybierasz się na wydarzenie, organizowane nieopodal parkingu Korony Kielce przy Alei Legionów? Bilety zakupisz w sklepie internetowym eBilet.pl. Bądź na bieżąco z kalendarium wydarzeń, które się tu odbywają. Spędź miły czas z rodziną i przyjaciółmi, relaksując się przy dźwiękach muzyki lub ekscytując przebiegiem spotkania meczu piłki nożnej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Parking Korony Kielce przy Alei Legionów?
Parking Korony Kielce przy Alei Legionów znajduje się w dzielnicy Kadzielnia.
Kiedy został otworzony Parking Korony Kielce przy Alei Legionów?
Parking Korony Kielce przy Alei Legionów został utworzony po roku 2010.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też