Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach

Kielce, Świętego Leonarda 16/3
Ministerstwo Śledzia i Wódki w KielcachOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach to jedna z placówek największej w Polsce sieci franczyzowych gastro pubów, która na terenie Polski otworzyła już ponad 40 lokali. To w tym miejscu regularnie spotykają się mieszkańcy i turyści, którzy mają okazję spróbować przepysznego śledzia i najlepszej cytrynówki w mieście. Organizowane w Ministerstwie Śledzia i Wódki w Kielcach wydarzenia zapewniają dużą dawkę śmiechu, niezapomniane wrażenia muzyczne i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach – wydarzenia rozrywkowe

Znajdujące się przy ul. Świętego Leonarda 16/3, Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach to serce miejskiego życia nocnego, w którym regularnie organizowane są wieczory tematyczne, quizy i tym podobne inicjatywy. Unikalną atmosferę można poczuć podczas organizowanych w Ministerstwie Śledzia i Wódki w Kielcach wydarzeń rozrywkowych, a konkretniej stand-upów. Dobrym tego przykładem jest występ Marcina Zbigniewa Wojciecha, który na kieleckiej scenie swój nowy program “Szczerze” przedstawił publiczności 11 lutego 2024 roku.

Harry Potter to kultowa, dobrze znana na całym świecie seria opowieści o młodym czarodzieju, która była tematem organizowanego 13 lipca 2023 roku przez Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach wydarzenia pod nazwą PubQuiz. Tego dnia uczestnicy mogli sprawdzić się w teście wiedzy o Harrym Potterze w grze drużynowej, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje telewizyjne, takie jak “Postaw na milion” czy “Milionerzy”.

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach – koncerty i wydarzenia muzyczne

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach słynie z organizacji koncertów na żywo, które promują zarówno lokalnych artystów, jak i znane zespoły z całej Polski. W niedzielę, 3 kwietnia 2022 roku na scenie Ministerstwa Śledzia i Wódki w Kielcach koncert zagrał Mariusz Mrówka – lokalny artysta i uczestnik The Voice of Poland, który miał okazję zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności.

Muzyki na żywo w Ministerstwie Śledzia i Wódki w Kielcach można posłuchać również podczas regularnie organizowanych wieczorów karaoke, które są niepowtarzalnym doświadczeniem i świetną zabawą dla wszystkich melomanów. To sprawia, że na scenie Ministerstwa Śledzia i Wódki w Kielcach koncert może zagrać tak naprawdę każdy, niezależnie od doświadczenia, umiejętności czy wieku.

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach stale aktualizuje swój kalendarz wydarzeń i zaprasza na kolejne pełne wrażeń koncerty. W najbliższym czasie w lokalu odbędą się stand-upy, PubQuizy, wieczory karaoke i wiele więcej inicjatyw kulturalno-rozrywkowych. W Ministerstwie Śledzia i Wódki w Kielcach wydarzenia nigdy nie zwalniają tempa, dlatego nie przegap okazji i poczuj klimat tego miejsca na własnej skórze.

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach – bilety na wydarzenia specjalne

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach śledzia i wódki, którzy szukają dobrej zabawy w swojskiej atmosferze. Programy wsparcia lokalnych artystów pozwalają na organizację przez nich koncertów, które zapewniają mieszkańcom Kielc świetną zabawę przez długie godziny. Chcesz wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach? Bilety zarezerwujesz za pośrednictwem platform internetowych, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach?
Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach znajduje się przy ul. Świętego Leonarda 16/3.
Jakie wydarzenia odbywają się w Ministerstwie Śledzia i Wódki w Kielcach?
Organizowane w Ministerstwie Śledzia i Wódki w Kielcach wydarzenia obejmują stand-upy, koncerty muzyki na żywo, imprezy tematyczne, wieczory karaoke i PubQuizy.
Kiedy zostało otworzone Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach?
Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach zostało oficjalnie otworzone 4 listopada 2016 roku. Sieć pubów pod tą nazwą działa również w innych miastach Polski, a pierwsza taka placówka została otworzona w 2012 roku w Gliwicach.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też