Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Marcin Perchuć

Marcin Perchuć

Marcin PerchućOpisWydarzeniaMarcin Perchuć - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Marcin Perchuć jest absolwentem PWST w Warszawie, dyplom uzyskał w 2007 roku. W teatrze zadebiutował oficjalnie 15 października 1996 r. w roli Sylwestra w „Szelmostwach Skapena” Moliera na scenie Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach 1996-1999 występował w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera, a w latach 1998-2000 w Studiu im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Od 2001 roku jest aktorem grupy Montownia.

Marcin Perchuć to niezwykle wszechstronny artysta. Można oglądać go w rolach serialowych, a także w kreacjach filmowych i teatralnych. Marcinowi Perchuciowi nieobcy jest też świat dubbingu. Aktor zagrał w spektaklach wyreżyserowanych m.in. przez Andrzeja Wajdę, Jana Englerta, Agnieszkę Glińską czy Macieja Wojtyszkę. Stale rośnie też jego dorobek ze szklanego ekranu. Telewizyjnym debiutem Marcina Perchucia był miniserial w reżyserii Andrzeja Kotkowskiego „Wszystkie pieniądze świata”. Nie przegap najciekawszych premier i innych wydarzeń z udziałem polskiego artysty! Bilety na spektakle znajdziesz na stronie eBilet.pl.

Marcin Perchuć – spektakle

Bogaty i różnorodny dorobek artystyczny jest czymś, czym bez wątpienia może pochwalić się Marcin Perchuć. Spektakle z jego udziałem to m.in. „Policja. Noc zatracenia”, „Blef”, „Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)”, „Zabawa”, „Calineczka dla dorosłych”, „Trzej Muszkieterowie”, „Klejnoty”, „Zbrodnia i kara”, „Wąsy”, „Ojciec Bóg”, „Utwór sentymentalny na czterech aktorów”, „Dowód”, „Bóg”, „Próby”, „Zabobon”, „Peer Gynt”, „Smutna królewna”, „Historia o narodzeniu Pana Jezusa na Dworcu Centralnym”, „Testosteron”, „McQichote”, „Po naszemu”, „Niedoczyste” i „Wspólny pokój”.

Marcin Perchuć w Polsce występował na scenach Teatru Polonia, Teatru Buffo, Teatru Kamienica, Teatru 6. piętro, Teatru Montownia, Teatru Łaźnia Nowa, Teatru Komedia, Teatru Powszechnego, Teatru Wielkiego. W ostatnim czasie wyreżyserował spektakl „Blef”. Wydarzenia będące okazją do zobaczenia występu aktora cieszą się sporym zainteresowaniem. Grę artysty można podziwiać także w ramach przedstawień zrealizowanych przez Teatr Telewizji.

W jakich sztukach aktualnie występuje Marcin Perchuć? Spektakle 2023 z udziałem aktora to „Miłość w Saybrook”, „Dobrze się kłamie” i „Porwanie”. O czym opowiadają przedstawienia, w których gra teraz Marcin Perchuć? Spektakle 2023 z jego udziałem to nowe komedie teatralne oraz opowieść o złożoności relacji międzyludzkich. Bilety na wydarzenia można nabyć na naszej stronie internetowej.

Wydarzenia

Marcin Perchuć - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Marcin Perchuć?

Miejscowości, w których Marcin Perchuć wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Lublin, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Krosno, Jasionka, Łomża, Kielce, Poznań, Dąbrowa Górnicza, Katowice.

Jak można poznać twórczość Marcina Perchucia?
Marcin Perchuć w Polsce często występuje na scenie Teatru Montownia, Teatru Polonia i Teatru Kamienica. Sprawdź repertuar tych instytucji, by nie przegapić najciekawszych sztuk z udziałem aktora. Występy Marcina Perchucia uświetnią spektakle 2022 takie jak „Miłość w Saybrook” i „Dobrze się kłamie” – wydarzenia będą doskonałą okazją do zapoznania się z pracą artysty.
Z czego znany jest Marcin Perchuć?
Marcin Perchuć znany jest z występów w serialach i filmach takich jak „Ekipa”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Quo vadis”, „Pakt”, „Ciało”, „Usta Usta”, „Po prostu przyjaźń”, „Barwy Szczęścia”, „Przyjaciółki”, „Za marzenia”, „Siła wyższa” i „Dziekan”. Aktor użyczył też głosu w produkcjach „Jeździec znikąd”, „Wpuszczony w kanał” i „Szeregowiec Dolot”.
Kiedy zaczęła się kariera Marcina Perchuć?
Oficjalnie Marcin Perchuć zadebiutował 15 października 1996 roku. Wystąpił wówczas w roli Sylwestra w „Szelmostwach Skapena” w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też