Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Bambi

Sprawdź wydarzenia
BambiSzczegółyOpisWydarzeniaBambi - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
20 lat
data urodzenia:
28.10.2003
dyscyplina:
Polska raperka i autorka tekstów.
social media:

Opis

Bambi - kim jest ta młoda dziewczyna?

Jej teledysk do piosenki "IRL" został odtworzony niemal półtora miliona razy... w zaledwie dwa tygodnie. Po trzech miesiącach przekroczył magiczny próg 5 milionów odsłon. Kolejny singiel idzie w jego ślady. Do kogo należy ten sukces? Oczywiście do dziewczyny, która występuje na scenie pod pseudonimem Bambi. Niektórzy opisują ją jako najmłodszą gwiazdę trapu. A kim jest tak naprawdę? To Michalina Włodarczyk, która urodziła się w 2003 roku. Mimo jej młodego wieku, kawałek "IRL" nie jest pierwszym utworem artystki. Dziewczyna stanęła pierwszy raz na scenie w rozrywkowym programie telewizyjnym "The Voice Kids".

Bambi w "The Voice Kids"

Michalina Włodarczyk wystąpiła w "The Voice Kids" w 2018 roku. Miała wtedy piętnaście lat. Na przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała "Sweet Creature" Harry'ego Stylesa. Odwrócili się wtedy wszyscy trenerzy, czyli Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Dziewczyna wybrała drużynę Afromental. Dotarła do etapu bitew, ale nie przeszła dalej. Choć w tym programie nie odniosła sukcesu, nie dała się zrazić i próbowała swoich sił w muzyce dalej.

Początki kariery Bambi

W 2021 roku, czyli gdy skończyła 18 lat, Michalina Włodarczyk wystąpiła w inicjatywie SBM Label, a dokładniej w czwartej edycji "SBM Starter". Zajmuje się ona poszukiwaniem i promowaniem młodych, niezwykle uzdolnionych artystów. Całe to przedsięwzięcie ma na swoim koncie wypromowanie takich znanych artystów, jak Szczyl, Mata czy Kinny Zimmer i Janusz Walszczuk. Można więc powiedzieć, że dziewczyna bardzo dobrze trafiła. 

Zaśpiewała wtedy trzy utwory: "Chrypki głos nie od fajek", "Bletki" oraz "Handpoke". Później zostały nagrane do nich teledyski, które można zobaczyć na kanale YouTube inicjatywy SBM. Nie wygrała tego konkursu, ale dzięki niemu osiągnęła coś więcej: rozgłos i rozpoznawalność. Nic więc dziwnego, że niedługo później można było o niej przeczytać na profilu Bailla Ella Records na Instagramie. Wytwórnia należy do Young Leosi. Michalina Włodarczyk znalazła się pod jej skrzydłami. 

Bambi w Bailla Ella Records

Na wypuszczenie swojego pierwszego utworu poza konkursowego Bambi musiała czekać dwa lata. Na szczęście rozwinęła skrzydła pod opieką Bailla Ella Records. Bambi wypuściła piosenkę "IRL", która pojawiła się na szczytach list przebojów. Dziewczyna powiedziała wtedy, że jest to dla niej wyjątkowy moment. Długo czekała na chwilę, w której będzie mogła znów podzielić się swoimi utworami. Ucieszyła się, że przygarnęła ją Bailla Ella Records, ponieważ jest to miejsce przyjazne młodym kobietom. W tej wytwórni artystki mają coś do powiedzenia. 

O swojej znajomości z Young Leosią mówiła w samych superlatywach. Czuła się tak, jakby znała ją od lat. Dzięki tej znajomości Bambi zyskała więcej pewności siebie i otworzyła się na zupełnie nowe możliwości. Oprócz tego dostała potrzebne jej wsparcie, które znacznie wychodzi poza granice biznesu. To prawdziwa przyjaźń. Young Leosia także nie kryje tej przyjaźni i cieszy się, że może pomóc rozwijać się takiej artystce jak Michalina Włodarczyk. To dla niej prawdziwa przyjemność, a przyjaźń jest miłym dodatkiem.

Bambi - dyskografia

Bambi od niedawna występuje na scenie i nagrywa swoje utwory. Z tego też powodu nie wypuściła na razie zbyt wielu piosenek. Jej pierwszym singlem był wydany w 2021 roku utwór "Handpoke". W podobnym czasie pojawiła się piosenka "Bletki", a później "Chrypki głos nie od fajek". Wiązało się to z udziałem w czwartej edycji "SBM Starter". 

Debiutanckim singlem wypuszczonym przez wytwórnię Bailla Ella Records był "IRL", który po raz pierwszy można było usłyszeć w 2023 roku. Piosenka została nagrana we współpracy z Mjonszu, dzięki czemu Bambi zyskała większą rozpoznawalność. Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu piosenki, która koniec końców zyskała 1,5 miliona wyświetleń w zaledwie dwa tygodnie. Po trzech miesiącach od premiery piosenka została odsłuchana tylko w serwisie YouTube ponad 5,5 miliona razy. Nadal jest więc bardzo popularna. 

Najnowszy singiel artystki to "Millie Walky", który Bambi wypuściła dzięki wytwórni Bailla Ella Records w 2023 roku. Tym razem jest to jej własne dzieło, bez współpracy z innymi artystami. W ciągu pierwszej doby została odsłuchana na YouTube ponad 130 tysięcy razy.

Wydarzenia

Bambi - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Bambi?

Miejscowości, w których Bambi wystąpi w najbliższym czasie: Kołobrzeg, Warszawa.

Skąd pochodzi Bambi?
Michalina Włodarczyk pochodzi z Poznania.
Kto najbardziej chciał Bambi w swojej drużynie "The Voice Kids"?
Najbardziej walczyła o nią Edyta Górniak, ale młoda wokalistka nie dała się przekonać.
Jakie są najbardziej znane piosenki Bambi?
Najpopularniejsze utwory Michaliny Włodarczyk to "IRL", "Chrypki głos nie od fajek" oraz "Millie Walky".
Na jakich playlistach na Spotify można usłyszeć Bambi?
Jej utwory pojawiły się na takich playlistach, jak m.in.: "viral rap", "Viral Hity", "RADAR Polska", "Mix do grania", "Hot Hits Polska", "Polski rap 2023", "gen z" oraz "vajb".
Czy Bambi wypuściła już jakiś album płytowy?
Nie, Bambi nie wypuściła jeszcze albumu, ale planuje to w najbliższym czasie.

Fani lubią też

Zobacz też