Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Agata Załęcka

Agata Załęcka

Sprawdź wydarzenia
Agata Załęcka SzczegółyOpisWydarzeniaAgata Załęcka - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
41 lat
data urodzenia:
07.08.1982
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Aktorka (teatralna, filmowa i serialowa), artystka kabaretowa i freediverka
social media:

Opis

Agata Załęcka to urodzona w 1982 roku w Warszawie polska aktorka i artystka kabaretowa. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły filmowej, którą ukończyła w 2008 roku. W 2020 roku została żoną rzecznika Polskiego Związku Piłki Nożnej – Jakuba Kwiatkowskiego.

Rozwój kariery aktorskiej Agaty Załęckiej

Agata Załęcka 1999 roku przez cztery lata współpracowała z Teatrem Buffo w Warszawie. Z teatrem tym związana była od wielu lat, ponieważ jako nastolatka występowała pod okiem Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy w musicalu Metro. Aktorka występowała również Teatrze Muzycznym Roma. W 2008 roku zdobyła nagrodę Szafy – Tarnów (MFF „Dozwolone do 21”). Była to nagroda Jury Młodzieżowego. W 2011 przez rok występowała razem z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Agatę Załęcką można oglądać w wielu serialach telewizyjnych. Tytuły z jej udziałem to między innymi M jak miłość, Klan, Komisarz Alex, Na Wspólnej czy Prawo Agaty. Wystąpiła też w wielu spektaklach teatralnych takich jak Botox, który wystawiany był w Teatrze Kamienica czy Spa, czyli Salon Ponętnych Alternatyw. Użyczyła też głosu podczas spektaklu Balladyna w 2008 roku.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Marina Rygalina, CC-BY-SA 3.0

 

 

Zobacz też: Joanna Koroniewska, Jakub Sasak, Radosław Pazura, Magdalena Lamparska, Magdalena Waligórska, Katarzyna Warnke, Ewa Błaszczyk, Mikołaj Krawczyk, Agata Kulesza, Szymon Bobrowski, Artur Pontek, Małgorzata Sadowska, Sławomira Łozińska, Monika Mazur, Anastazja Simińska, Wojciech Malajkat, Janusz Kruciński, Jerzy Bończak, Paulina Chruściel, Kamila Boruta,

 

Wydarzenia

Agata Załęcka - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Agata Załęcka ?

Miejscowości, w których Agata Załęcka wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też