Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Monika Mazur

Monika Mazur

Sprawdź wydarzenia
Monika Mazur SzczegółyOpisWydarzeniaMonika Mazur - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
33 lata
data urodzenia:
05.06.1991
miejsce urodzenia:
Wrocław
dyscyplina:
Aktorka filmowa, serialowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna
social media:

Opis

Monika Mazur-Chrapusta to urodzona w 1991 roku we Wrocławiu polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz prezenterka telewizyjna. Jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, którą skończyła w 2016 roku.

Rozwój kariery aktorskiej Moniki Mazur

Debiut aktorski Moniki Mazur miał miejsce w 2005 roku, wystąpiła wtedy w serialu Biuro kryminalne. Od 2014 roku gra w serialu Na sygnale, który został nagrodzony Telekamerami, Wciela się w nim w rolę Martyny Kubickiej.

 

Monikę Mazur można zobaczyć w wielu serialach telewizyjnych, należą do nich takie tytuły jak między innymi Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz czy Pierwsza Miłość. Wystąpiła też w filmie Sala samobójców w reżyserii Jana Komasy.

Monika Mazur w programach telewizyjnych

Monika Mazur wystąpiła w wielu programach telewizyjnych które cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Są to tytuły takie jak Przygarnij mnie, Big Music Qiuz czy Dance Dance Dance.

Monika Mazur spektakle

Monika Mazur jest aktorką, która występuje zarówno w telewizji jak i teatrze. W swoim dorobku teatralnym ma udział w takich spektaklach jak Baśń o Andersenie (ciocia Bólzęba) czy Amok. Pani Koma zbliża się! (Zwykła Ania).

 

Spektakle 2021 z udziałem aktorki to między innymi Wieczór Panieński Plus w reżyserii Marii Seweryn. To komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spektakl opowiada o tym jak wieczór panieński zmienia się w wielką awanturę. Na scenie oprócz aktorki zobaczyć będzie można między innymi Katarzynę Skrzynecką, Wiktorię Gąsiewską czy Tomasza Bednarka.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 2.0

Wydarzenia

Monika Mazur - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Monika Mazur ?

Miejscowości, w których Monika Mazur wystąpi w najbliższym czasie: Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Białystok, Kielce, Częstochowa, Stalowa Wola, Przemyśl, Kraków, Łódź, Grudziądz, Kalisz.

Fani lubią też

Zobacz też