emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta DJ Diabllo

DJ Diabllo

DJ DiablloOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

DJ Diabllo to człowiek, dla którego muzyka jest nie tylko pracą, ale również prawdziwą pasją. Jego zamiłowanie do konsolety pojawiło się już w okresie wczesnego dzieciństwa, co sprawia, że jest on DJ-em przez niemal całe życie. Wyjątkowe brzmienia i oryginalność sprawiają natomiast, że Diabllo uchodzi za jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na polskiej scenie muzycznej. 

DJ Diabllo - dzięki czemu jest tak popularny?

Diabllo, znany również pod pseudonimem Coorby, wyróżnia się bardzo dużą elastycznością muzyczną. Nie reprezentuje on wyłącznie jednego gatunku, albowiem balansuje pomiędzy różnymi odmianami muzycznymi. W jego repertuarze szczególnie istotną rolę pełnią utwory nagrywane w stylu progressive house, bass house oraz electro. Artysta uwielbia wyraźne i intensywne brzmienia, jednak równocześnie jego publikacje znacząco się od siebie różnią. Na swoim kanale na platformie YouTube Diabllo prezentuje autorski podcast Top Selection, a także wrzuca relację z wydarzeń, na których miał okazję gościć. DJ Diabllo jest zapraszany zarówno na niewielkie imprezy, jak i na ogromne festiwale, dzięki czemu śmiało można stwierdzić, że spróbował w życiu niemal wszystkiego. 

Z jakimi artystami miał okazję współpracować DJ Diabllo?

Bycie DJ-em wiąże się z szerokimi możliwościami rozwoju. Odniesienie sukcesu w tej branży jest bowiem gwarancją na poznanie innych, wartościowych osób, które mają podobne hobby. Nie inaczej było w przypadku DJ-a Diabllo. Szczególnie silne więzi łączą go z Jay Bae, DJ-em Krisem oraz Konradem S. Wraz ze swoimi oddanymi wspólnikami DJ Diabllo zwiedził różne zakątki świata, a w 2017 roku spełniło się jego marzenie o odwiedzeniu Ibizy oraz zagraniu w tym urokliwym miejscu. W swoim dorobku DJ Diabllo ma także kolaboracje z Crisem Ruizem, SEO Group czy The Collection. Dzięki temu jest on znany i rozpoznawalny w różnych środowiskach muzycznych. 

Jakie utwory DJ-a Diabllo są najpopularniejsze?

DJ Diabllo to stały gość corocznego Sunrise Festival. Na evencie tym zazwyczaj prezentuje swoje najbardziej popularne remiksy, do których zaliczamy chociażby "I Got You" czy "Don't You Worry Child". Publikacje Diabllo są regularnie ukazywane w Trap Nation, dzięki czemu popularność oraz renoma artysty nie maleje pomimo upływu lat. Dowodem na jego wysoki poziom muzyczny jest też spora popularność odzieży reklamującej jego działalność. Oryginalne koszulki oraz plecaki sprzedają się jak świeże bułeczki, a artysta z każdym miesiącem zyskuje nowych miłośników swoich niepowtarzalnych dźwięków. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Od kiedy DJ Diabllo działa na scenie muzycznej?
Pierwsze kroki w swojej karierze Diabllo stawiał jeszcze w ubiegłym tysiącleciu. DJ-em jest bowiem od ponad 25 lat.
W jakich krajach grał Diabllo?
Diabllo miał okazję występować nie tylko w Polsce czy na Ibizie, ale również w Holandii, Anglii, Włoszech cz USA.
Co jest znakiem rozpoznawczym Diabllo?
Cechą charakterystyczną artysty jest to, że kultywuje po dziś dzień granie z czarnych płyt i podkreśla swoją miłość do winyli.

Fani lubią też

Zobacz też