Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Anastazja Simińska

Anastazja Simińska

Sprawdź wydarzenia
Anastazja SimińskaOpisWydarzeniaAnastazja Simińska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Anastazja Simińska to urodzona 4 maja 1992 polska aktorka musicalowa, wokalistka, a także trener wokalny. Ukończyła ona z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku o specjalności "musical".

W roku akademickim 2017/2018 otrzymała Nagrodę Rektora prof. dra hab. Macieja Sobczaka dla najlepszej absolwentki tejże uczelni. Za swoje wybitne osiągnięcia artystyczne została odznaczona Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Lekcji udzielały jej taki wybitne postaci jak: dr Miłosz Gałaj, a także Andrzej Nanowski. Tuż po drugim roku studiów licencjackich miał miejsce debiut Anastazji Simińskiej w Teatrze Komedia w Warszawie. Dołączyła ona do zespołu musicalu "Zorro" reżyserowanym przez Tomasza Dutkiewicza. W latach 2015-2016 dostała angaż w "Rodzinie Addamsów" w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

W karierze Anastazji Simińskiej ważne miejsce zajmuje zdecydowanie postać Carmen Diaz z musicalu "FAME", który stanowił jej dyplom studiów licencjackich, po czym wszedł do repertuaru Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Warszawie. W 2017 roku związała się na stałe z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, w którym gra do dziś. Jej rola w musicalu "Aida" została wyróżniona i otrzymała nominację w kategorii najlepsza wokalistka musicalowa do XIV.

Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Anastazja Simińska jest aktywną wokalistką i z powodzeniem koncertuje na terenie całego kraju. Do jej najważniejszych osiągnięć zawodowych należy przygotowanie musicali: "Footloose" 2017, a także "Spamalot" 2018 dla Teatru Palladium w Warszawie oraz pełnienie funkcji kierownika wokalnego Śródmiejskiego Teatru Muzycznego w Warszawie. Była także wokalistką w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia, dając cykl koncertów.

 

Zobacz też: Piotr Polk, Joanna Kurowska, Tadeusz Borowski, Anna Cieślak, Ewa Błaszczyk, Marcin Dorociński, Jakub Wons, Magdalena Zawadzka, Edyta Herbuś, Aleksandra Popławska, Jarosław Gajewski, Małgorzata Lewińska, Maciej Wierzbicki, Michalina Łabacz, Katarzyna Ucherska, Wojciech Majchrzak, Jakub Gąsowski, Beata Jankowska-Tzimas, Mateusz Janicki, Kacper Kuszewski,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Anastazja Simińska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Anastazja Simińska?

Miejscowości, w których Anastazja Simińska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kiedy Anastazja Simińska rozpoczęła swoją karierę sceniczną?
Lata początków aktywności Anastazji Simińskiej datowane są na rok 2015.
Jaka była pierwsza nagroda Anastazji Simińskiej?
Anastazja Simińska otrzymała swoją pierwszą nagrodę w roku 2017. Była to Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Finalistką, jakiego plebiscytu jest Anastazja Simińska?
Anastazja Simińska jest finalistką plebiscytu Gazety Wyborczej.
Z jakimi reżyserami współpracowała Anastazja Simińska?
Anastazja Simińska współpracowała z takimi osobami, jak Michał Gałaj czy Tomasz Dudkiewicz.
Z jakim teatrem związana jest aktorka?
Kobieta związana jest z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też