Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Artysta Olga Borys

Olga Borys

Olga Borys OpisWydarzeniaOlga Borys - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Olga Borys to urodzona w 1974 roku w Gubinie polska aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna i dubbingowa.

Rozwój kariery aktorskiej Olgi Borys

Olga Borys była związana między innymi z Teatrem Studio w Warszawie, Teatrem Komedia w Warszawie, Teatrem Kwadrat. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola Zuzi Śnieżanki w popularnym serialu komediowym Lokatorzy emitowanym w TVP 1

 

W 2007 roku wygrała pierwszą edycję programu TVP2 Gwiazdy tańczą na lodzie. Występowała wtedy w parze ze Sławomirem Borowiecki. W 2016 roku brała udział w szóstej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat zajęła w programie 7. miejsce. Występowała też w programach takich jak Śpiewające fortepiany czy Kocham Cię Polsko. Aktorka brała również udział w nagraniach reklam telewizyjnych.

 

Olgę Borys można było zobaczyć w wielu zarówno filmach jak i serialach. Należą do nich między innymi popularne produkcje takie jak Klan, Na wspólnej, Niania czy Na dobre i na złe. Produkcje filmowe z jej udziałem to między innymi Porady na zdrady w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Aktorka użyczyła również głos wielu bohaterom filmów animowanych, są to produkcje takie jak Bibi czarodziejka czy The Littlest Pet Shop.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Olga Borys - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Olga Borys ?

Miejscowości, w których Olga Borys wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Jasionka, Chorzów, Olsztyn.

Fani lubią też

Zobacz też