emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Teatr Inne Teatr Cieni TEULIS

Teatr Cieni TEULIS

Organizator: EUROSOUL Sp. z o.o.

Teatr Cieni TEULISO wydarzeniu

O wydarzeniu

Światowej sławy ukraiński Teatr Cieni TEULIS, ceniony w wielu krajach Europy i innych kontynentów, już niebawem dotrze do Polski! Bilety na spektakle Teatru Cieni TEULIS już w sprzedaży.

Teatr Cieni TEULIS nowe daty spektakli:

  • Kraków - 30.01.2023, Kijów.Centrum
  • Radom - 31.01. 2023, Sala Koncertowa ROK 
  • Gdańsk - 01.02.2023, Scena Teatralna NOT
  • Toruń - 02.02.2023, Aula UMK | odwołany
  • Warszawa- 03.02.2023, Teatr Palladium

To oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku!

 

Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

 

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

 

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też