Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Park Śląski w Chorzowie

Park Śląski w Chorzowie

Chorzów, aleja Różana 2
Park Śląski w ChorzowieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Park Śląski w Chorzowie jest największym tego typu miejscem w Polsce i jednym z największych parków na świecie. Z ciekawostek, jest prawie dwa razy większy od nowojorskiego Central Parku, a cztery razy – od londyńskiego Hyde Parku. Park Śląski zlokalizowany jest przy Alei Różanej, na pograniczu Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich. Dogodna lokalizacja i świetne połączenie z pobliską autostradą oraz komunikacją miejską czynią go bardzo interesującym i chętnie odwiedzanym obiektem w województwie śląskim.

Oprócz funkcji czysto rekreacyjno-sportowej, Park Śląski w Chorzowie jest również organizatorem interesujących wydarzeń kulturalnych, które cieszą się naprawdę sporą popularnością nie tylko wśród mieszkańców województwa, ale całej Polski i zza granicy. Organizowanymi w obiekcie koncertami są najczęściej występy i pokazy artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej i ogólnoświatowej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Na nadchodzące eventy w Parku Śląskim w Chorzowie bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Park Śląski w Chorzowie – wydarzenia

Mające miejsce w Parku Śląskim w Chorzowie atrakcje przyciągają widzów w różnym wieku. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi, każdy miłośnik kultury znajdzie tu rozrywkę dla siebie. Koncerty i widowiska kulturalne cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy liczba sprzedanych na te wydarzenia biletów. Wyjątkowa muzyka na żywo, prezentowana przez zróżnicowanych artystów z Polski i zza granicy, obfituje w dźwięki różnych gatunków muzycznych. Taka różnorodność pozwala na dotarcie do jak największej liczby zainteresowanych. Park Śląski w Chorzowie ceni swoich widzów, oferując wydarzenia światowego formatu, które na długo zapadną w pamięci. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów dostępne są w sprzedaży również przez Internet.

Jakie atrakcje zorganizował Park Śląski w Chorzowie? Koncerty, które od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród widzów w różnym wieku, jest festiwal, znany pod nazwą Fest Festival. W ramach eventu swoje występy zaprezentowali tu tacy artyści jak, m.in. Little Dragon, Alan Walker, Lost Frequencies, Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Daria Zawiałow, Woodkid, Scooter oraz Alfa Mist.

W obiekcie odbyły się również pojedyncze koncerty. Swoje utwory zaprezentowali tu m.in. Miuosh, Ivan Komarenko, Sztywny Pal Azji, Piękni i Młodzi, The Dumplings, O.S.T.R, Artur Rojek, a także Focus czy Pokahontaz. Organizowane przez Park Śląski w Chorzowie – wydarzenia to najciekawsze propozycje kulturowe i komediowe, które dostarczą widzom masę emocji i zabawy.

Park Śląski w Chorzowie – bilety

Park Śląski w Chorzowie uznawany jest przez mieszkańców za miejsce, które daje wiele możliwości na spędzenie czasu podczas aktywności fizycznej i rozrywki. Miłośnikom muzyki na żywo i widowisk kulturalnych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w obiekcie. Nadchodzące w Parku Śląskim w Chorzowie koncerty oferują zróżnicowany repertuar występów, pełen ciekawych propozycji z udziałem popularnych artystów, które na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi, dostarczając masę rozrywki.

Na organizowanych przez Park Śląski w Chorzowie koncertach i wydarzeniach nie brakuje tłumów widzów. Rozrywka, którą oferuje obiekt, cieszy się od zawsze dużą popularnością. Aby nie przegapić fantastycznych propozycji widowisk kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym repertuarem. Nie czekaj, zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Park Śląski w Chorzowie?
Park Śląski w Chorzowie znajduje się przy Alei Różanej 2, na pograniczu Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich.
Jakie wydarzenia odbywają się w Park Śląski w Chorzowie?
W Parku Śląskim w Chorzowie mają miejsce wydarzenia kulturalne i muzyczne. Swoje występy zaprezentowali tu m.in. Natalia Przybysz, Hey, Artur Rojek oraz Fonos czy Gibbs.
Kiedy został otworzony Park Śląski w Chorzowie?
Park Śląski w Chorzowie utworzony został w latach 50. XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też