Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

Chorzów, Muzyków 1
Leśniczówka Rock'n'Roll CafeOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe to wyjątkowe miejsce dla miłośników muzyki. Obiekt położony jest w samym centrum chorzowskiego Parku Śląskiego w otoczeniu bujnego zalesienia, które tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Budynek leśniczówki emanuje rustykalnym urokiem – wykonany został z naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. Wnętrze zdobią dodatkowo rośliny, tworząc harmonijną kompozycję z otaczającą lokal zielenią. Już na pierwszy rzut oka widać, że Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe to niezwykłe miejsce, które kładzie nacisk na wyjątkową estetykę i przyjazne dla oka detale.

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe – koncerty i wydarzenia

Wchodząc do środka, od razu można poczuć magię tego miejsca. Styl wnętrza łączy elementy rustykalne z dawką rock'n'rollowego szaleństwa – drewniane belki sufitowe kontrastują z plakatami z legendarnymi zespołami rockowymi, a meble w stylu vintage dodają przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. W rogu pomieszczenia znajduje się scena narożna, gdzie odbywają się wydarzenia z udziałem lokalnych zespołów muzycznych.

Menu Leśniczówki Rock’n’Roll Cafe to prawdziwa uczta dla podniebienia. Kuchnia serwuje zarówno klasyczne smaki z tradycji regionalnej, jak i innowacyjne połączenia, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Na zewnątrz leśniczówki rozciąga się przestronny ogród, gdzie w letnie wieczory można usiąść przy ognisku i cieszyć się spokojem oraz towarzystwem przyjaciół. Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe stanowi więc doskonałe miejsce na relaks w otoczeniu pięknej zieleni i dźwięków porywającej muzyki.

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe – koncerty

Organizowane przez Leśniczówkę Rock’n’Roll Cafe koncerty za każdym razem przyciągają do lokalu całe tłumy miłośników muzyki. W sierpniu na chorzowskiej cenie odbył się Gruzilla Festiwal 2023. Fani mocnych brzmień mieli okazję posłuchać na żywo takich zespołów, jak Belzebong, Entropia, Sunnata, Ceremony Long czy Weedcraft. 

Jakie jeszcze imprezy muzyczne organizuje Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe? Bilety na koncerty z udziałem lokalnych zespołów za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. We wrześniu na scenie pojawi się grupa 4dziki. Muzycy nie boją się eksperymentować – goście mogą więc spodziewać się zadymiarek oraz pokazów pirotechniki i świateł, które dodadzą niezapomnianego charakteru ich energicznemu show. Zespół może pochwalić się imponującą historią muzycznych osiągnięć – grupa grała na różnych festiwalach, takich jak Cieszfanów, ZEW się budzi Festiwal, Bangarang Festival czy KU Pamięci RYŚKA Riedla, za każdym razem zdobywając ogromne uznanie publiczności.

Tego wieczoru w Leśniczówce Rock’n’Roll Cafe pojawi się także zespół Alcoholica, który przeniesie widownię w świat legendarnych brzmień Metalliki. Bilety na nadchodzący koncert dostępne są w różnych wariantach cenowych – od 40 do 50 złotych.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe?
Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe znajduje się w Chorzowie przy Alei Muzyków 1 na terenie Parku Śląskiego. Dojazd do klubu jest bardzo łatwy – bez większego problemu można dotrzeć tutaj komunikacją miejską.
Jakie wydarzenia odbywają się w Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe?
Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe organizuje w głównej mierze koncerty, w których chętnie biorą udział lokalne zespoły. Bilety na eventy dostępne są często w sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszego portalu eBilet.pl.
Kiedy otwarto Leśniczówkę Rock’n’Roll Cafe?
Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe działa od 1983 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też