Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego

Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego

Toruń, Jonssona 7
Sprawdź wydarzenia
Stadion MOTOARENA im. Mariana RosegoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego zlokalizowany jest w zachodniej części miasta Toruń. Obiekt może pomieścić ponad 18 506 tysięcy widzów. W 2019 roku został wyróżniony mianem "Obiektu Sportowego XX-wieku". Stadion został przystosowany do organizowania eventów kulturalno-sportowych. Organizowane na Stadionie MOTOARENA im. Mariana Rosego koncerty i wydarzenia to gratka dla fanów adrenaliny i rywalizacji oraz kultury i muzyki. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. To wyjątkowe miejsce sportowych rozgrywek oraz wydarzeń kulturalnych, które regularnie są tu organizowane. Na bieżące i nadchodzące w obiekcie imprezy bilety dostępne są do kupienia przez internet i na eBilet.pl.

Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego? Wydarzenia, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Zawody motoryzacyjne i żużlowe są eventami, dedykowanymi przede wszystkim fanom samochodów, sportu i zwolennikom miłośnikom adrenaliny. Odbywające się tu koncerty i wydarzenia sportowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na dobrą zabawę i odskocznię od codziennych spraw. Na nadchodzące eventy, odbywające się na Stadionie MOTOARENA im. Mariana Rosego, bilety dostępne są w sprzedaży na platformie eBilet.pl.

Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego – koncerty

Jakie eventy miały miejsce na Stadionie MOTOARENA im. Mariana Rosego? Eventy kulturalne mające miejsce w obiekcie, to przede wszystkim wielkie widowiska, cieszące się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym liczba sprzedanych na te wydarzenia biletów. W obiekcie odbyły się m.in. żużlowe mecze towarzyskie z udziałem polskiej reprezentacji oraz koncerty z udziałem takich gwiazd jak m.in. Stachursky, Kalwi & Remi, PAULLA, Kombii, Grzegorz Hyży, Ewa Farna, Papa D oraz Loona. Odbywające się tu imprezy, zarówno kulturalne, jak i sportowe, przyciągają nie tylko miłośników żużlu i sportu, ale również wszystkich zainteresowanych dużymi emocjami, chcących przeżyć coś wyjątkowego.

Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy sportowe i kulturalne. Na odbywające się w obiekcie eventy tłumnie przybywa publiczność z całego świata. To niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się na stadionie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i zawody sportowe, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego – bilety

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią niewątpliwie prawdziwą gratkę dla miłośników rozrywki i sportowej rywalizacji. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez sportowych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego bilety dostępne są online przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego?
Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego znajduje się przy ul. Jonssona 7 w Toruniu.
Jakie wydarzenia odbywają się na Stadionie MOTOARENA im. Mariana Rosego?
Na Stadionie MOTOARENA im. Mariana Rosego odbywają się m.in. koncerty. Wystąpilli tu Ewa Farna, Stachursky oraz Akcent. Organizowane są tu również widowiska sportowe z udziałem reprezentantów żużlowych z Polski i z zagranicy.
Kiedy został utworzony Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego?
Stadion MOTOARENA im. Mariana Rosego został utworzony w 2009 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też