Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotel Campanile Katowice

Hotel Campanile Katowice

Katowice, Gen. Józefa Longina Sowińskiego 48
Hotel Campanile KatowiceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Campanile to międzynarodowa sieć hoteli, które znajdują się w takich krajach jak Francja, Wielka Brytania, Holandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia czy Polska. Położony niedaleko centrum miasta, Hotel Campanile Katowice oferuje 77 klimatyzowanych pokoi, restaurację, bar, letni ogródek oraz przystosowane do organizacji spotkań biznesowych cztery sale konferencyjne. Hotel Campanile Katowice znajduje się w pobliżu malowniczej Doliny Trzech Stawów, na której regularnie odbywają się festiwale i koncerty.

Hotel Campanile Katowice – wydarzenia kulturalne i rozrywkowe

Hotel Campanile Katowice stanowi dynamicznie rozwijające się centrum kultury, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia w regionie. Jednym z nich była zorganizowana w dniach 7-8 października 2023 roku wystawa “Pojedynek Mistrzów Malarstwa: Claude Monet versus Vincent Van Gogh”. W ramach organizowanego w Hotelu Campanile Katowice wydarzenia uczestnikom zaprezentowano ponad 60 dzieł w wersji 3D – porównywane w ramach pojedynku obrazy pokazywały dwa odmienne spojrzenia na rzeczywistość.

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski należy zaliczyć do udanych – potwierdzeniem tego był mecz Polski ze Słowenią (3:2), który niezależnie od wyniku dawał nam wyjście z pierwszego miejsca w grupie. W piątek, 6 września 2019 roku w Hotelu Campanile można było oficjalnie świętować wyjazd na Euro podczas wspólnego kibicowania. Mające miejsce w Hotelu Campanile wydarzenie obejmowało nie tylko wspólne oglądanie meczu Polski ze Słowacją, ale również ciekawe atrakcje, konkursy i dedykowane kibicom menu.

Hotel Campanile umożliwia również wynajęcie sal do organizacji prywatnych imprez, takich jak wesela, komunie, chrzciny czy imprezy firmowe. Nowoczesne zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra pracowników gwarantują, że mające miejsce w Hotelu Campanile wydarzenia będą stały na najwyższym poziomie.

Hotel Campanile Katowice – koncerty w okolicy

Hotel Campanile Katowice regularnie zapewnia niezapomniane wrażenia muzyczne – te najczęściej odbywają się w Dolinie Trzech Stawów. Na scenie plenerowej znajdującej się około 2 km od Hotelu Campanile Katowice, koncerty grali między innymi Mitch&Mitch, Artur Rojek, Błażej Król, Monika Brodka, Andrzej Smolik i Quebonafide. W Hotelu Campanile Katowice koncerty są organizowane z myślą o różnych grupach docelowych – na scenie podczas festiwali muzycznych niejednokrotnie wybrzmiewały największe przeboje jazzowe, elektroniczne, rockowe czy w gatunku indie.

Hotel Campanile Katowice – bilety na nadchodzące koncerty i wydarzenia

Kolejna dawka muzycznych emocji w Hotelu Campanile Katowice czeka na gości w dniach 2-4 sierpnia 2024 roku – wtedy odbędzie się kolejna edycja Off Festival Katowice, podczas której wystąpią Grace Jones, Edyta Bartosiewicz, Brutus, Kaz Bałagane, Otsochodzi, Future Island i wiele więcej artystów. Bilety na odbywające się w okolicy Hotelu Campanile Katowice koncerty możesz zarezerwować przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Co jeszcze w najbliższym czasie odbędzie się w Hotelu Campanile Katowice? Wydarzenia, na które warto czekać, to przede wszystkim targi biznesowe, festiwale kulturalne, wystawy artystyczne i tym podobne eventy. Nie zastanawiaj się długo i spędź swój długo wyczekiwany urlop w nowoczesnym Hotelu Campanile Katowice. Bilety w zależności od preferencji możesz kupić stacjonarnie lub online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Campanile Katowice?
Zlokalizowany nieopodal dworca kolejowego i centrum miasta, Hotel Campanile Katowice znajduje się przy ulicy Gen. Józefa Longina Sowińskiego 48.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hotel Campanile Katowice?
Odbywające się w Hotelu Campanile Katowice wydarzenia obejmują festiwale kulturalne, koncerty na żywo, spotkania biznesowe, targi, konferencje, wystawy artystyczne i tym podobne inicjatywy.
Kiedy został otworzony Hotel Campanile Katowice?
Hotel Campanile Katowice został otworzony w 1999 roku – był to pierwszy hotel tej sieci wybudowany w Polsce.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też