Królestwo

Królestwo

Szukasz klubu, w którym posłuchasz na żywo najlepszej muzyki, a ponadto zostaniesz ugoszczony iście po królewsku – z najlepszą kuchnią i przepięknym wystrojem, wprawiającym w pozytywny nastrój? Odwiedź Królestwo w Katowicach – grają tam najlepsi polscy i zagraniczni artyści, a ich muzyki możesz posłuchać w bardzo komfortowych warunkach, ciesząc się przyjemnie spędzanym wieczorem. Bilety na wydarzenie w Królestwie znajdziesz na ebIlet.pl.

Królestwo Katowice – wydarzenia kulturowe i świetna kuchnia

Nowe miejsce w mieście. Połączenie naturalnej zieleni  z oldscholowymi meblami oraz złotem. Królestwo stawia na jakość  i dobrą atmosferę. Klub muzyczny, który będzie działał wieczorami został dostosowany akustycznie do specyficznej przestrzeni.

Muzycznie będą królować różnorodne dźwięki: od ambitnej elektroniki poprzez hip-hop do żywego grania. Królować będą tutaj autorskie wyraziste brzmienia. Kulinarnie Królestwo będzie mekką dla wybrednych wegetarian oraz zaskoczy nowymi smakami kuchni azjatyckiej  i europejskiej.

Królestwo – koncerty 2022

Chcesz jeszcze w tym roku wybrać się na ciekawy koncert? Twoi ulubieni artyści odwiedzą Królestwo – koncerty 2022 zagrają tu m.in. zespół Only The Poets, który wraca do Polski z najnowszą trasą koncertową, a także doskonale znana i lubiana przez rzesze fanów piosenkarka Ewa Farna.

Oprócz tego możesz liczyć na muzykę na żywo w wykonaniu okolicznych artystów, którzy dopiero rozwijają swoją karierę.

Królestwo – wydarzenia artystyczne

W klubie odbywają się nie tylko koncerty. Eventy kulturowe z innych dziedzin również są organizowane przez Królestwo – wydarzenia, jakie odbywają się w tym katowickim klubie, to m.in. stand upy. W 2022 roku na scenie Królestwa wystąpi ze swoi programem Katarzyna Piasecka.

Interesują Cię koncerty i inne wydarzenia w Królestwie? Bilety na wybrane eventy znajdziesz na eBilet.pl.

Królestwo – bilety

Bilety na koncerty w Królestwie znanych artystów z Polski i zagranicy są dostępne na eBilet.pl. Mieszkasz w okolicy i nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w tym klubie? Ustaw Fan Alert dla miejsca Królestwo Katowice i otrzymuj powiadomienia o nadchodzących koncertach. Dzięki temu nie przegapisz ani jednego fascynującego koncertu Twoich ulubionych artystów.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Królestwo?
    Królestwo Katowice znajduje się przy  Rondzie im. Jerzego Ziętka 1. Miejsce jest znane katowiczanom, ponieważ przez lata funkcjonowało tam legendarne Oko Miasta, czyli klub i restauracja, gdzie obecna była także szeroko pojęta kultura. Jest to najbardziej charakterystyczna dla Katowic, rozpoznawalna w całej Polsce lokalizacja. Bowiem przy rondzie znajdują się też Park Powstańców Śląskich oraz katowicki Sodek, czyli najbardziej charakterystyczna hala widowiskowo-sportowa w całej Polsce.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Królestwie?
    W Królestwie w Katowicach odbyły się liczne koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. Zagrali tam m.in. zespół Lion Shepherd, 4Dreamers, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Bovska, Roxie, Keyon Harrold czy ShataQS.

  • Kiedy zostało utworzone Królestwo?
    Królestwo w Katowicach otwarte zostało w 2016 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Królestwo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1
40-121 Katowice

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/