Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Królestwo

Królestwo

Katowice, Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1
Sprawdź wydarzenia
KrólestwoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szukasz klubu, w którym posłuchasz na żywo najlepszej muzyki, a ponadto zostaniesz ugoszczony iście po królewsku – z najlepszą kuchnią i przepięknym wystrojem, wprawiającym w pozytywny nastrój? Odwiedź Królestwo w Katowicach – grają tam najlepsi polscy i zagraniczni artyści, a ich muzyki możesz posłuchać w bardzo komfortowych warunkach, ciesząc się przyjemnie spędzanym wieczorem. Bilety na wydarzenie w Królestwie znajdziesz na ebIlet.pl.

Królestwo Katowice – wydarzenia kulturowe i świetna kuchnia

Nowe miejsce w mieście. Połączenie naturalnej zieleni  z oldscholowymi meblami oraz złotem. Królestwo stawia na jakość  i dobrą atmosferę. Klub muzyczny, który będzie działał wieczorami został dostosowany akustycznie do specyficznej przestrzeni.

Muzycznie będą królować różnorodne dźwięki: od ambitnej elektroniki poprzez hip-hop do żywego grania. Królować będą tutaj autorskie wyraziste brzmienia. Kulinarnie Królestwo będzie mekką dla wybrednych wegetarian oraz zaskoczy nowymi smakami kuchni azjatyckiej  i europejskiej.

Królestwo – koncerty 2022

Chcesz jeszcze w tym roku wybrać się na ciekawy koncert? Twoi ulubieni artyści odwiedzą Królestwo – koncerty 2022 zagrają tu m.in. zespół Only The Poets, który wraca do Polski z najnowszą trasą koncertową, a także doskonale znana i lubiana przez rzesze fanów piosenkarka Ewa Farna.

Oprócz tego możesz liczyć na muzykę na żywo w wykonaniu okolicznych artystów, którzy dopiero rozwijają swoją karierę.

Królestwo – wydarzenia artystyczne

W klubie odbywają się nie tylko koncerty. Eventy kulturowe z innych dziedzin również są organizowane przez Królestwo – wydarzenia, jakie odbywają się w tym katowickim klubie, to m.in. stand upy. W 2022 roku na scenie Królestwa wystąpi ze swoi programem Katarzyna Piasecka.

Interesują Cię koncerty i inne wydarzenia w Królestwie? Bilety na wybrane eventy znajdziesz na eBilet.pl.

Królestwo – bilety

Bilety na koncerty w Królestwie znanych artystów z Polski i zagranicy są dostępne na eBilet.pl. Mieszkasz w okolicy i nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w tym klubie? Ustaw Fan Alert dla miejsca Królestwo Katowice i otrzymuj powiadomienia o nadchodzących koncertach. Dzięki temu nie przegapisz ani jednego fascynującego koncertu Twoich ulubionych artystów.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Królestwo?
Królestwo Katowice znajduje się przy Rondzie im. Jerzego Ziętka 1. Miejsce jest znane katowiczanom, ponieważ przez lata funkcjonowało tam legendarne Oko Miasta, czyli klub i restauracja, gdzie obecna była także szeroko pojęta kultura. Jest to najbardziej charakterystyczna dla Katowic, rozpoznawalna w całej Polsce lokalizacja. Bowiem przy rondzie znajdują się też Park Powstańców Śląskich oraz katowicki Sodek, czyli najbardziej charakterystyczna hala widowiskowo-sportowa w całej Polsce.
Jakie wydarzenia odbyły się w Królestwie?
W Królestwie w Katowicach odbyły się liczne koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. Zagrali tam m.in. zespół Lion Shepherd, 4Dreamers, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Bovska, Roxie, Keyon Harrold czy ShataQS.
Kiedy zostało utworzone Królestwo?
Królestwo w Katowicach otwarte zostało w 2016 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też