Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce City Pub Katowice

City Pub Katowice

Katowice, 3 Maja 23
City Pub Katowice OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

City Pub to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Katowic. Oprócz bogatego menu i szerokiego asortymentu trunków, miejsce gwarantuje niezapomnianą zabawę podczas różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Obiekt zlokalizowany przy ul. 3 Maja 23.

City Pub Katowice – o obiekcie

Lokal został wyposażony w scenę z odpowiedniej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Organizowane są tu rozmaite imprezy biznesowe dla firm oraz eventy okolicznościowe. City Pub serwuje pysznie dania, dba o wyjątkową atmosferę w klimacie angielskiego pubu. W weekendy odbywają się tu niezwykłe dancingi, a okresowo można poczuć niesamowite, sportowe emocje.

Mają tu miejsce koncerty, widowiska komediowe i ciekawy pokazy. Dlaczego warto odwiedzić City Pub Katowice? Wydarzenia kulturalne, odbywające się w tym miejscu przyciągają miłośników kultury z miasta i okolic. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów dostępne są przez platformę eBilet.pl.

City Pub Katowice – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w City Pub Katowice, to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą i relaksem. Na koncertach i widowiskach komediowych, widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo znanych i lubianych artystów, którzy zagwarantują mnóstwo pozytywnych emocji. Błyskotliwy dowcip, bawiące do łez skecze oraz muzyka na żywo to widowiska, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Jakie atrakcje miały miejsce w City Pub Katowice? Na koncertach widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo m.in. show z udziałem Dames Du Soir, stand-upy Maćka Adamczyka, Pawła Konkiela czy Cezarego Jurkiewicza. City Pub Katowice jest miejscem, które odwiedzają miłośnicy zróżnicowanych form rozrywki. Bogaty repertuar eventów pozwala na znalezienie wydarzenia, które trafi w nawet najbardziej wysublimowane gusta. 

Jeśli planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia, zapoznaj się z bieżącym repertuarem obiektu. Bogaty kalendarz eventów kulturalnych to gwarancja niezapomnianych wrażeń i mnóstwa pozytywnych emocji Sprawdź, jakie ekscytujące widowiska aktualnie organizujemy. Na wiele spośród eventów odbywających się w City Pub Katowice, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.

City Pub Katowice – koncerty 

City Pub Katowice uznawany jest przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich. O popularności tego miejsca świadczy ilość sprzedawanych na wydarzenia biletów. Fanom zarówno muzyki na żywo, jak i widowisk kabaretowych, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w obiekcie. Zróżnicowany repertuar oferuje mnóstwo ciekawych propozycji wielkich widowisk z udziałem znanych szerokiej publiczności artystów.

Na organizowanych przez City Pub Katowice eventach kulturalnych zawsze goszczą tłumy widzów. Od lat takie widowiska cieszą się dużą popularnością wśród publiczności, gustującej m.in. widowiskach komediowych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy zaplanowane w pubie w Katowicach. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl. Realizowane w obiekcie wydarzenia to wyjątkowa rozrywka w ciekawym miejscu na mapie Katowic.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się City Pub Katowice?
City Pub Katowice znajduje się przy ul. 3 Maja 23.
Jakie wydarzenie odbywają się w City Pub Katowice?
W City Pub Katowice odbyły się m.in. koncert Michała Stawińskiego Oberschlesien, Farben Lehre czy występ Cypisa.
Kiedy utworzony został City Pub Katowice?
City Pub Katowice utworzony został wiele lat temu, w XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też