Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Kinoteatr Apollo

Kinoteatr Apollo

Poznań, Ratajczaka 18
Kinoteatr ApolloOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Poznański obiekt to wyjątkowe miejsce dla miłośników teatru i kina. Kinoteatr Apollo posiada kompleks sal konferencyjno-widowiskowych z nowoczesnym zapleczem technicznym. Na terenie obiektu funkcjonuje również kawiarnia.

Piękne, odrestaurowane wnętrza to wyróżnik Kinoteatru Apollo. Spektakle, które regularnie odbywają się na terenie obiektu, to m.in. seanse filmowe i widowiska teatralne. Sale wynajęte mogą zostać również na potrzeby indywidualne.

Jakie gatunki teatralne cieszą się największą popularnością w Kinoteatrze Apollo? Bilety na widowiska w gwiazdorskich obsadach sprzedają się najchętniej.

Kinoteatr Apollo. Spektakle teatralne

Z jakich seansów teatralnych słynie poznański Kinoteatr Apollo? Wydarzenia 2022, które zostały zapowiedziane przez organizatorów, to w dużej mierze pokazy komedii. Długo wyczekiwanym przez widzów spektaklem jest komedia kryminalna „Porwanie”. Aktorzy wystąpią jesienią tego roku na scenie poznańskiego Kinoteatru Apollo. Bilety na wydarzenie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, m.in. ze względu na znaną obsadę. W role wcielą się rozpoznawalni aktorzy polskiej sceny filmowej i teatralnej, tacy jak: Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Pawlicki czy Artur Barciś.

Jacy znani aktorzy odwiedzą Kinoteatr Apollo? Wydarzenia 2022 pełne będą spektakli z udziałem największych polskich gwiazd. „Wieczorek Pożegnalny” to widowisko komediowe w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. W skład obsady wchodzą Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior.

Kinoteatr Apollo – wydarzenia kinowe

Repertuar poznańskiej placówki tworzony jest w taki sposób, aby oferowane przez nią treści trafiły w gusta miłośników sztuki kinowej. Jakie filmy prezentuje Kinoteatr Apollo? Wydarzenia kinowe dobierane są przez organizatorów ze szczególną starannością. Na ekranie można zobaczyć zarówno ciekawe klasyki jak i kinowe nowości.

Dostępne formaty seansów to 2D i 3D. Dla miłośników sztuki filmowej, którym przysługują udokumentowane uprawnienia, przewidziane są bilety w cenie ulgowej.

Wynajem sal w Kinoteatrze Apollo

Obiekt oferuje wynajem sal widowiskowo-konferencyjnych. To kompleks pomieszczeń z nowoczesnym wyposażeniem technicznym. Jakie uroczystości organizowane są w Kinoteatrze Apollo? Wydarzenia, na które często decydują się firmy, to m.in. eventy, szkolenia i konferencje.

Z oferty Kinoteatru korzystają również osoby prywatne. Zastanawiasz się nad wyprawieniem przyjęcia urodzinowego w Kinoteatrze Apollo? Spektakle teatralne to nie jedyna oferta poznańskiej placówki. Odrestaurowane sale to idealne miejsce na organizację imprezy rodzinnej lub oświadczyn.

Co ważne, Kinoteatr Apollo zapewnia obsługę cateringową oraz wsparcie merytoryczne podczas organizacji wydarzeń prywatnych.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Kinoteatr Apollo?
Kinoteatr Apollo znajduje się w sercu Poznania, na ulicy Ratajczaka 18. Obiekt położony jest niespełna 10 minut od Starego Miasta. Do placówki można dostać się transportem miejskim.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kinoteatrze Apollo?
W poznańskim Kinoteatrze największą popularnością cieszą się niezmiennie bilety na widowiska teatralne i spektakle kinowe. Do dyspozycji miłośników sztuki są również sale konferencyjno-widowiskowe – idealne miejsca do organizacji imprez masowych.
Kiedy został utworzony Kinoteatr Apollo?
Za datę utworzenia obiektu uznaje się 1846 rok. To właśnie wtedy jeden z kupców postanowił otworzyć ogródek rozrywkowy na ulicy Poznania. Budynek poddawany był stopniowym modyfikacjom, aby przybrać finalnie formę jednego z najpopularniejszych obiektów rozrywkowych – Kinoteatru Apollo.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też